2733
2734

سلام عزیزان

من یه بچه ۲۰ ماهه دارم . به نظرتون براش اسباب بازی و وسایل سرگرمی ببرم خونه مادرشوهرم؟

منظورم اینه که بزارم اونجا بمونه

بچه ی من تنها نوه ی اونهاس. شوهرم هم فرزند اول و تک پسره‌

تا حالا منتظر بودم که اونها خودشون یه چیزی براش بخرن که وقتی میریم بچم سرگرمی داشته باشه

اما تنها کاری که کردن این بود که اسباب بازی کهنه های بچه های خودشونو پیدا کردن و مثلا شستن و هربار میریم میارن برا بچم😑

و خیلی هم اون اسباب بازیا خرابن . و خب به مرور سالها از بین رفتن

مثلا مادر من ، همونطور که سیسمونی بهم داده، یه مقدار اسباب بازی و تشک و بالش و پتو هم خونه خودشون درست کرده یا خریده و وقتی میرم راحتم

اما خونه مادرشوهرم بچم حتی یه بالش نداره😔

به نظرتون صلاحه که چیزی خودم بخرم و بزارم اونجا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت هروقت میری اونجا همراه خودت اینارو وردارببر وبیار 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

منم بچم تنها نوشونه تاحالا به این فک نکرده بودم که یه بالشتم اونجا نداره ولی اسباب بازی براش چندبار خریدن یکمم خودمون بردیم همونجاس ماشین شارژی و دوچرخه هم خریدن براش همونجاس ولی بااینکه زیاد اونجا میخوابیم بالشتو اینا براش درست نکرده

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه

وا مگه وظیفه ی اوناست که برا بچت اسباب بازی بخرن.ما برا نوه هامون اسباب بازی میخریم ولی میبرن خونه ی خودشون .تو خونه ی ما هم از اسباب بازی های قدیمی ما استفاده میکنن.بالش وتشک باید برا بچه تو خونشون داشته باشن ولی وقتی میگی ندارن باید با خودت تو ساک ببری.شایدم دارن بالش کوچیک وتو نگفتی.مثلا بگو مادرجون یه بالش کوچیک دارین بذارم زیر سر بچه؟

انتظاراتت زیادیه

منم مادرشوهرم اسباب بازیای بچه هاشو میده به دخترم بازی کنه.

اما نخر چرا باید بخری بزاری خونه این و اون.حالا هفته ای دو بار بری یا نری.

اتفاقا بچه های فامیل میان و خراب میکنن اونوقتم میخوای دلخوری پیش بیاری چرا دادینش بچه های فامیل اسباب بازیای بچه منو.

خب از خونت چند تا بزار تو کیفت ببر اونجا بازی کنه.

بعدم درسته مادرشوهرته ولی بلاخره مهمون هستی اونجا.چه نیازه خونه اون اسباب بازی بخری بزاری تا ر وقت رفتی بچت بازی کنه.

دو ساعت میری برمیگردی دیگه

والا مردم عجب دغدغه هایی دارن

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2706