2737
2739
عنوان

بی بی چک (عکس)اقدامیا بیاین باهم باشیم اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 89 پست
منم یه دختر ۵ساله دارم برای دومی یه ساله اقدام کردم خبری نیست.

من شهریور سقط شد😔وگرنه تولد 3سالگی دخترم دنیا میومد،دی ماهم پریم ده روز عقب افتاد رفتم ازمایش گفت منفی سونو کردم گفتن کیست 3سانتی داری ک با مصرف ی دوره ال دی اب میشه،دیگه الان اگه این ماه حامله نشم قیدشو میزنم اعصابمو خورد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم شنبه برم ازمایش تو این کرونا 

یه مامانی تو نی نی سایت دیروز میگفت تازه زایمان کرده و کرونا داره باید ۱۴روز بچش بمونه پیش مادرشوهرش.میگفت اصلا بیرون نرفته بودم فقط برای سونو و آزمایش بیرون رفتم که احتمالا هم اونجا گرفته. شما هم نرو فعلا عزیزم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2731
عزیزم 🥰میگپ تو این وضع کرونا ازمایشگاه چحو برم ؟ 

عزیزم منم تو همین اوضاع رفتم آز دادم ماسک بزن و دستکش بنداز آزمایشگاه کاملا ضدعفونیه و همه رعایت میکنن نترس

و خدایی در این نزدیکیست...شک ندارم که مرا میبیند
2738
عزیزم 🥰میگپ تو این وضع کرونا ازمایشگاه چحو برم ؟ 

نمیدونم سوال خودمم هست،میترسم،تازه اگه مثبت بشه باید سونو قلب برم،اخه ی خانمی دیروز تایپیک زده بود ک شش هفته بود و تاریخ پریودیمون یکی بود

وای چ صبودی من اصلن طاقت ندارم نرم ازمایش هرچند همه جا الودس 

😄😄بابا خطرناکه ....بخصوص واسه باردارها....انشالله یه ماه دیگه برو ....خودتو تو خطر نینداز...بسپار بخدا هرچی بخواد همون میشه تو چه صبور باشی چه نباشی

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706