2737
2734
عنوان

سیزده به در همسایه ما

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 30 پست

والله ما تو خیاطمون جوج درستیدیم با سیبزمینی زغالیو چایی زغالی .اهنگم نذاشتیم.الان کسی حالشو نداره بره کاهو بشوره با سنجبین بخوریم.همه عین معتادا یکی یه گوشی دشتمدنه ولو شدیم روتخت.😴😴😴😴😴🤳🤳🤳

تازه جالب اینکه با افتخار استوری میزارن ک ببینید ما رفتیم سیزده بدر🤦‍♀️

اره این از همه بدتره که احمق بودنشون و جار میزنن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه روبرویی ما هم همینکارو کردن تو حیاط

ولی من خیلی دوست داشتم روحم شاد شد

متاسفانه پسرم نزاشت زیاد تو حیاط بمونم میخواستم برقصم😁

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2731
والله ما تو خیاطمون جوج درستیدیم با سیبزمینی زغالیو چایی زغالی .اهنگم نذاشتیم.الان کسی حالشو نداره ب ...

من اونارو گفتم غیراز اهنگ گذاشتن این تعداد ادم خطرناکه کنارهم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
من اونارو گفتم غیراز اهنگ گذاشتن این تعداد ادم خطرناکه کنارهم

اره.ما فقط خانواده خودمون بودیم.ولی سرو صدا نکردیم کسی اذیت بشه.فقط جوحه ها خیلی دود کرد کل فضای کوجه پر دود بود😥😥

والاما رعایت کردیم انقدراخرم مادرشوهرن گرفت درحالیکه اصلاجایی نمیتونس بره اخه تویه حیاطیم.بعداینااینجوری چرانمیترسن بگیرن

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
2740

یکی از آشناهای ما هم استوری گذاشته سیزده بدر تو قرنطینه اونوقت  بیست نفری تو حیاط خونه نشستن جوجه درست میکنن 

قرنطینه😕😕

سادگی ما را در پرونده زرنگی خودشان ثبت کردند ولی افسوس به چرخش زمین فکر نکردند

ب برادر شوهر بزرگم گفتیم شما بیایید گفت نه من این مدت سرکار بودم شاید ناقل باشم نیام بهتره یعنی هیچکس حتی عید دیدنی هم نیومدن خونه مادرشوهرم 😊

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

والا ما هم نشستیم تلویزیون میبینیم الان از بیست پنج بهمن ماه مامانم و ندیدم😭😭😭😭

سادگی ما را در پرونده زرنگی خودشان ثبت کردند ولی افسوس به چرخش زمین فکر نکردند
یکی هم همسایه ماس اینجوری کرده  بابا خب ما نخوایم صدای اهنگشونو بشنویم کسو باید ببینیم؟! آرامش ...

مام تو اپارتمانیم واحد روبرو صدا اهنگش از ساعت یک بالاس بیس نفر خونشن 

2706