2733
2734
عنوان

مردهایی که جدا شدن چرا اینطورین؟

410 بازدید | 17 پست

چرا این همه ادا دارن؟ چرا تن به ازدواج نمیدن؟ من چند نفر رو دیدم مثلا زن و مرد که هر کدوم متاهل هستن با هم دوست میشن بعد از همسر خودشون جدا میشن و با هم ازدواج میکنن ( نمیگم این خوبه فقط دارم میگم یعنی همچین ازدواج هایی هم هست ) یا خانم هایی که جدا میشن بعد ازدواج میکنن حتی چند بار مثلا دختر خاله ی مادرم سه بار ازدواج کرده، شوهر سومش هم جوان هم قبل از اون ازدواج نکرده ولی مردهایی که جدا میشن، بعضی هاشون، خیلی سخت هستن. اصلا نرم نمیشن. راضی به ازدواج نمیشن. پس چطوری که این همه آدم های مشهور جدا میشن بعد میرن با خانم های مجرد ( البته کم سن و سال ) ازدواج میکنن؟ به نظرم این فقط برا آدم های مشهور هم نیست، هستن آدم های عادی ولی چرا کلا راضی کردنشون سخته؟ چرا تن نمیدن به ازدواج؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد کردن سخته 

از دو رویی میترسن 

از اینکه خیلی از واقعیتا گفته نشه و بعد کم کم رو بشن

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
2731

داداش منم تو عقد جداشده 

الان زیربار نمیره هی میگه ازکجا معلوم بازم خراب نشه😐

حالا اون خانم که همسرش بود الان عروسی کرده رفته دنبال زندگیش

بنظرم خانما راحتتر ازاین بحرانها عبور میکنن 

داداش منم تو عقد جداشده  الان زیربار نمیره هی میگه ازکجا معلوم بازم خراب نشه😐 حالا اون خانم ...

چرا جدا شده؟

چند سالشه؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2738
ما که مجردیم کلی نگرانی و استرس داریم که کی قسمتمون بشه چه برسه به متاهل ها

چون سنشون بالاتر میره دیگه تب و تاب ازدواج درشون کم میشه و خیلی سخت گیر میشن

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2706