2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مرسی😁❤️درصدات قابل بیان نیس؟... تو خیلی خونده بودی؟ من تا الان خیلی عالی نخوندم😭

من واسه پزشکی میخوندم اخراش ینی بعد عید ک خیلی مهمه کامل ول کردم داغون شد،میانگین عمومی ۵۰ و اختصاصی ۴۰

نصف مردم دنیا شب که میشه فکر می کنن دلتنگن💔 
قربونت🙌✌ ولی سعی کن بعد عید خوب بخونی و جمع بندی کنی حله چیز سختی نیس  چندسالته؟

دوازدهمم. حس میکنم سال دیگه اصن نمتونم. پس اگه تا الان خیلی خوب نخونده باشم دیر نشده؟ الان بنظرت پلیه بخونم یا دوازدهمو؟؟ 

دوازدهمم. حس میکنم سال دیگه اصن نمتونم. پس اگه تا الان خیلی خوب نخونده باشم دیر نشده؟ الان بنظرت پلی ...

من سال اخر و خصوصا بعد عید کم خوندم و اگه قبول شدم ب این خاطر بود ک پایه ام قوی بود،،،پشت کنکور موندن خیلی شرایطش سخته و هرکسی توانایی تحمل سختی ها و فشارهاشو نداره و خیلیا حتی رتبشون چند هزار بدتر از سال قبل میشه،،،تو الان ببین تو چ درسها و چ پایه ای قوی هستی همونو بیشتر تقویت کن و تست بیشتر بزن و جمع بندی کن چون دیگ وقتی واسه خوندن مطلب جدید و ناآشنا رو نداری،،،،،موفق باشی دوست من ✌✌🙌🙌

نصف مردم دنیا شب که میشه فکر می کنن دلتنگن💔 
2706