2737
2734
عنوان

بیاین و بگین که این کوفتی بلاخره تموم میشه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 100 پست

عزیزانی که میگن تا خرداد تمومه نخست وزیر انگلیس گفته شش ماه بعد از شیوع کرونا طول میکشه تا کشور به حالت اولش برگرده اینجا که ایرانه دیگه 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته چین رو با ما مقایسه نکن کاری که چین کرد امریکا نتونست بکنه ولی اینم نهایتا میره

نهایتا یعنی کی؟چرا روحانی گفته یکی دو سال؟همینجوریش بره همه میمیریم دوساااال؟

یهو دیدی خوردمت😏
دکتر مردانی گفت اگه چند هفته سفت و سخت رعایت بشه خرداد تمومه

بابا مردم متحد نیستن الان نزدیک ب دوماهه سفت و سخت داریم رعایت می کنیم دیگه چقدر ، تاوقتی هنه سفت و سخت رعایت نکن این داستان ادامه داره متاسفانه

2728
سفت وسخت کجابود بیستم به بعد میخوان واسه بازگشایی مدارس تصمیم گیری کنن باید با این اوضاع کنار بیایم

تا شرایط بهتر نشه باز نمیکنن مدارسو 

20 ام دوباره میگن آخر فرودردین و ...

تمدید میکنن تارشرایط اوکی بشه

عزیزانی که میگن تا خرداد تمومه نخست وزیر انگلیس گفته شش ماه بعد از شیوع کرونا طول میکشه تا کشور به ح ...

من فکر میکنم اگر دوا اختراع نشه دوسال طول میکشه

مگه رفتار ویروس تو تابستون عوض بشه که بعیده

انقدر مقاله و مطلب از اینور اونور خوندم نتیجه گرفتم و جالبه که همه اینارویه عده میخوان خیلی ازماها ش ...

منم تا اونجا که خوندم همه ویروس ها یه از بین رفتن حالا یا تو ۴ ماه یا تو ۲ سال عادت دارید به منفی بافی 😐

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2740
تا شرایط بهتر نشه باز نمیکنن مدارسو  20 ام دوباره میگن آخر فرودردین و ... تمدید میکنن تارشرای ...

خداکنه خیلی نگرانم آخه بچه که نمیتونه رعایت کنه حالا هرچی هم مابهشون یاد بدیم

خدایا بابت همه چی شکر   
چی میگن مقاله ها لطفا بگو من دوست دارم بدونم

اگه اینستا داره پیج حمید خانکه رو بخون همش از اینکه زمین نفس میکشه و چه بهتر که از طریق مجازی با عزیزامون درارتباط باشیم و اموزش بهتره مجازی باشه حرف میزنن به غیر از طرفدارای افراطی محیط زیست کی میتونه همچین چیزی بخواد خیلی مقاله این مدلی دیدم هم ایران هم دنیا طرفداری محیط زیست میخولن این سبک زندگی رو جا بندازن  

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
پس چرا میگن تو چین کنترل نشده و دارن بیمارا رو میکشن؟

نمیشه که دوستم

قدرت سرایت این مرض رو مجسم کن

قرنطینه رو هم که ورداشتن. میدونی با چه سرعتی همه میگیرن؟ چقدر میشه مردم رو کشت؟ تموم میشن