2733
2739
عنوان

بیاین و بگین که این کوفتی بلاخره تموم میشه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 100 پست
اگه اینستا داره پیج حمید خانکه رو بخون همش از اینکه زمین نفس میکشه و چه بهتر که از طریق مجازی با عزی ...

آخه اگر محیط زیست سلامت باشه اما خودمون بمیریم یا ناقص شیم چه فایده

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا این دکتر خانکه که گفته اگه یه سال بکشه بعدش سبک زندگی مردم این میشه و اموزش مجازی و...یه لحطه ف ...

نه بابا اونو من نمیشناسم افراطیه، مگه انسان میتونه تو خونه بمونه مریض میشیم هممون! من یه سال خونه نشستم مریض شدم

طرفدارای محیط زیست دیوونه نیستن

میگن محیط زیستو نجات بدیم انسان نجات پیدا کنه

اینجوری که بدتر انسان به فنا میره 

2731
نه بابا اونو من نمیشناسم افراطیه، مگه انسان میتونه تو خونه بمونه مریض میشیم هممون! من یه سال خونه نش ...

ایشالا که همینی باشه که میگی چون بالاخره ادم امید داشته باشه حتی اگه شیش ماهم بکشه باز امیدواره روز شماری میکنه برنامه ریزی میکنه ولی اینکه فکر کنی زندگیت عوض شده واقعا عذاب اوره اونم اگه به انتخاب خودت نباشه

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
ایشالا که همینی باشه که میگی چون بالاخره ادم امید داشته باشه حتی اگه شیش ماهم بکشه باز امیدواره روز ...

نه بابا درست میشه میایم بیرون خیالتون راحت

مگه میشه اینطوری زندگی گنیم نابود میشیم

مقاله دکتر خداکرمیان موثقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در خیلی از کانال ها پخش شده  خوشم تکذیب نکرده  نظر ...

چی بوده مقاله؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2740
♦️ پیش بینی ناپديد شدن خود به خودي ويروس كرونا ✍️ دکتر خداکرمیان دانشگاه بوعلی سینا 🔹 به د ...

این مطلبو خیلی دوست دارم

چون با این آمار مبتلاها دارن زیاد میشن

مرگ و میر تموم بشه خوبه

کسی نمیره