2733
2739

یعنی همه خانومای باردار این خوابو میبینن؟

اگه نزاریم چی میشه؟

بچه ها چند روز دیگه زمان سونوی من هستش و من هنوز جنسیت هاشونو نمیدونم ولی این آقا اسم دوتا پسر و یکی دختر گفت.

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          

حالا چه اسم هایی گفت؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ واقعت نی نی هات دو تا پسر و ی دختر بود همینارو بزار

ولی حالا ب دنیا اومدن اسمی کخودت خاستی صدا کن

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2740

والا مال منو نزاشتن مردم و زنده شدم.اسمو گفته بود یه خانومی بزارن زینب گذاشته بودن هانیع.

از ماشین ۴ ماهم که بوده قل میخورم میفتم میمیرم بابام از بس گریه و خدارو قسم داده اسممو همون روز گذاشتن زینب.

برا همه رو نمیدونم😐

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
محمد عطا زهرا

قیافه اون ادم رو یادته؟چه شکلی بود؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
اسمای داغون و زشتی م که نگفته بنده خدا. مخصوصا عطا خیلی اسم با نمکیه. خوب بذار 

نه میدونم 

فقط خواستم بدونم اگه نذارم چیزی میشه؟

خدایا خودت سه قلو هامو حفظ کن          
2706