2737
2739
عنوان

خواهرم

456 بازدید | 49 پست

پسرش و مییاره میزاره خونمون هفته ای یکی دوبار بعدم با دو ساعت و ۵ ساعت رضایت نمیده آخر شب خودم میرسونمش هیچی منم چند روز هم میزارنش ی زنگی هم نمیزنه؛؛ من دوتا بچه دارم تا حالا یک بار هم بچه هامو پیشش نزاشتم؛؛ درحد سالی دو سه بار میرم یک ساعت خونشون بعد دیگه خونه مامانم ببینمش یا مثلا تلفنی دراین جد دوس ندارم مزاحم کسی شم؛؛ حالا دیشب گفت پسرم گریه میکنه میخواد بیاد خونتون گفتم ببخشید نیارش کار دارم تو خونه خیلی هم فضول میشن باهم که بشن؛؛ صبح دیدم در آیفون و زدن؛؛ اوردش رسوندنش دم در رفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزنش ایندفه😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2728
2738

[QUOTE=130781807]بخدا با این اوضاع قرنطینه آدم حوصله خودش هم نداره؛؛ شوهرمم تو خونه غررررر پشت غررر؛؛ و این بچه فضووو ...[/QUیه بار که دیدی نقشه میچینه بیاره بگو خونه نیستم ..بهونه بیار بچه ها مریضن و هزار بهونه دیگه 

واس چی میاره خب

بعدش میبردی میذاشتی خونشون بگو شوهرم مریضه سرش درد می‌کنه چندبار اینکارو کنی دیگه نمیاره

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
بخدا با این اوضاع قرنطینه آدم حوصله خودش هم نداره؛؛ شوهرمم تو خونه غررررر پشت غررر؛؛ و این بچه فضووو ...

اگه میتونی برش گردون خونشون خودت بگو شوهرم سرش درد میکنه بچه های خودمم بردم فلان جا (دیگه هرجا که خودت میدونی)بچه توهم آوردم چن بار اینجوری کنی خودش حساب کار دستش میاد

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
2706