2733
2739
چرا بد و بیراه؟ مگه بچه ها چه فرقی دارن؟

والاه نمیدونم زود پاچه گرفت من یه کاربر دیگه داشتیم از مزایای دختر حرف میزدیم اونم چون دختر نداست یهو شاکی شد گفت من ۳ تا پسر دارم از دختر بدم میاد 

یکی گفت من دو تا پسر دارم جاریم گفت دختر خوبه پسر فردا میره معتاد میشه فلان این کاربر هم برگشت گفت دختر هم میره میده آبر میبره من دختر ندوست متنفرم از دختر گفتم حتما خودش داده 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاه نمیدونم زود پاچه گرفت من یه کاربر دیگه داشتیم از مزایای دختر حرف میزدیم اونم چون دختر نداست یه ...

شفای عاجل!!!!

مگه خودشون که دخترن آبروی پدر مادر بردن یا بد بودن

خدا قهرش میاد،بچه ها هیچ فرقی ندارن با هم

2728
والاه نمیدونم زود پاچه گرفت من یه کاربر دیگه داشتیم از مزایای دختر حرف میزدیم اونم چون دختر نداست یه ...

دختر و پسر فرقی نداره ، تربیت و خانواده تاثیر داره اگه خانواده بچه رو درست تربیت نکنن به هر سمتی میره حالا چه دختر باشه چه پسر

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
2738
دختر و پسر فرقی نداره ، تربیت و خانواده تاثیر داره اگه خانواده بچه رو درست تربیت نکنن به هر سمتی میر ...

ما فقط بحث وفا داری دختر میکردیم

آره فقط تربیت مهمه 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
اسمای ائمه هم معنای خوبی دارن هم قدیمی نمیشن  ولی اینا یه چن روز مد میشن بعدش دیگ کسی نمیذاره ...

عزیزم چرا باید اسمای ایرانی قدیمی بشه ولی اسم ائمه قدیمی نشه؟ البته من مخالف اسامی ائمه نیستم هر کس یه سلیقه ای داره. ولی این که گفتید اسمای جدید قدیمی میشن به  نظرم درست نیست

عزیزم چرا باید اسمای ایرانی قدیمی بشه ولی اسم ائمه قدیمی نشه؟ البته من مخالف اسامی ائمه نیستم هر کس ...

گل جان

مثلا یه زمانی اسم های الینا و الیکا و الیسا و... خیلی زیاد بود 

الان ببینید میذارن؟

من قهرمان زندگیم رو توی آینه می‌بینم😎✌🏼
گل جان مثلا یه زمانی اسم های الینا و الیکا و الیسا و... خیلی زیاد بود  الان ببینید میذارن؟

خب خیلی از اسامی مذهبی هم دیگه کسی نمیزاره مثلا معصومه و طاهره و این اسما رو دیگه ندیدم کسی بزاره

2706