2737
2734

آخه خمیر مایه رو باید از نونواییها بگیرم دلم نمیاد تو این وضعیت کرونا بگیرم 

روش درست کردن خمیر پیتزا بدون خمیر مایع بلدید؟

من چندتا دستور با بیکینگ پودر دیدم ولی نمیددنم خوبه یا نه

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با جوش شیرین درست کن

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 

اتفاقا خمیر پیتزا بدون مایه درست میشه، بخاطر همین میگن پیتزاهای بیرون پر ضررن، خمیر بدون مایه میشه فتیر که ضرر داره، خب شمام میتونی مثل تموم پیتزا فروشیا بدون مایه درست کنی، من همیشه خمیر اماده از نونوایی میگیریم راحت

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2738

اره جوش شیرینو تو اب حل کن بقیه مراحلم انجام بده 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
خیلی ممنونم  ببخشید این الان مواد لازم برای یک پیتزا هست اگه برای پنج نفر بخوام موادشو پن ...

فک نمیکنم برا یدونه باشه، با همین مقدار درست کن ببین چقد میشه، اگرم کم بود دستت میاد ک چقد دیگه استفاده کنی

فک نمیکنم برا یدونه باشه، با همین مقدار درست کن ببین چقد میشه، اگرم کم بود دستت میاد ک چقد دیگه استف ...

مرسی

موقعی که تو ظرف پهنش میکنم ارتفاع خمیر چقدر باید باشه؟

2706