2733
2739
عنوان

ماشین شاهین😐

12153 بازدید | 27 پست

همین الان باخبر شدم سایپا از یه ماشین جدید رو نمایی کرده شاهین!‌

هیچی به آینده امیدوار شدم😂‌

بین یه ماشین ایرانی مدل بالا(!) و یک ماشین خارجی متوسط کدومو انتخاب میکنی؟ من خارجی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه خارجی

البته از ماشینهای چینی هم به اندازه ماشینهای ایرانی متنفرم...کلاسشون در یه حده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

حتما یه میلیاردم پولشه😑😑

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2738
شاید بخاطر کرونا از ماشینای چینی دلخوری😁 وگرنه جنس چینی درجه ۱ و ۲ و ۳ داره

کلا ماشین چینی ندوست بی کیفیت هستن

فقط ژاپنی😍

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اسمش شاهینه ولی احتمالا شبیه یاکریم رفتار کنه

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
زده حداقل بالای ۱۵۰ 

وقتی پراید ۵۰تومنه مشخصه ۳۰۰کمتر نمیشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
2706