2733
2734

خونع ام با شوهرمم دعوام شده حالمم خوب نیس

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم

خوشم میاد منو تو از این تاپیک ب اون تاپیکیم همش... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اتاقمم بیرون نرفتم هنوز:/تازه بیدار شدم

😁😁😁😁من تازه دارم میرم بخوابم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

من رفتم بیرون 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2728
من رفتم بیرون 

مادربزرگ من تعریف میکنه بچه بودن مسافرت نرفته بودن تااونموقع ی همسایشون مادربزرگمو باخودش میبره گردش چندتا روستاهای دور..وقتی برمیگرده خاله مامانم هی از مادربزرگم میپرسید فلان جا چ رنگی بود اونجاش چ رنگی بود مامان بزرگمم میگفته مثلن سبز بوده قرمز بوده فلان

حالا بیرون چ رنگی بود؟؟؟😭😭😭😭

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
مادربزرگ من تعریف میکنه بچه بودن مسافرت نرفته بودن تااونموقع ی همسایشون مادربزرگمو باخودش میبره گردش ...

بیرونی که من رفتم 4تا دیوار بلند داره با دوتا ساختمون بلندتر کنارش کفش موزاییکه و در آهنی داره با چندتا نرده بالاش فرقش با خونه این بود سقف نداشت چندتا پله هم پایینتر بود 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2738
بیرونی که من رفتم 4تا دیوار بلند داره با دوتا ساختمون بلندتر کنارش کفش موزاییکه و در آهنی داره با چن ...

😑😑😑😑😑از این بیرونا نمیخوام

😑😑😑😑😑از این بیرونا نمیخوام

منم نمیخوام اما مجبورم به همین بیرون اکتفا کنم خب

عزیزم یه جنگل رو تصور کن پر درخت برگ درختها تازه در اومده و یه سبز خیلی خیلی خوشرنگه صدای بلبل و گنجشک از همه جا به گوش میرسه تو یه زیرانداز پهن کردی و داری چایی میخوری صدای آب هم به گوش میرسه همین تصور آرومت میکنه یه کم عزیزم

منم نمیخوام اما مجبورم به همین بیرون اکتفا کنم خب عزیزم یه جنگل رو تصور کن پر درخت برگ درختها تازه ...

😂😂😂بیشتر دلم خواست برم بیرون

مرسی😘😘

😂😂😂بیشتر دلم خواست برم بیرون مرسی😘😘

خواهش میکنم عزیزم من که بیرون نرفتم بچه هامم تا تونستن اذیتم کردن