2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت لباسم بوی دودنمیده بوی خونه خالی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو پس آت و آشغالاتم ببر بده همون خونه خالی برات بشورن!اول که تو این کرونا مردم چه دل جراتی دارن دور همی میگیرن تازه خونه خالی هم برگزار میکنن!!من جات بودم از خونه مینداختمش بیرون تا یا بگه غلط کردم یا بره همونجا که لیاقتشه

خونه خالی چه بویی میده؟    

بوی چیز😒

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731

شب که رفته بود من بهش پیام دادم که تو که الان رفتی من تنها توخونه میترسم حتی تا پنج هم میترسیدم بخوابم خواهرشوهرم انلاین بود پرسید چرابیداری گ گفتم میترسم بخوابم اونم به پدرشوهرم گفته بود اونم بهش زنگ زده بودکه کجارفتی

نه اتفاقا درست گفت یه بار شوهرم داشت تعریف می کرد یکی از دوستاش با یه زن رفته تفریح و گشت گذار کفشاش گلی شد بعد زنش ازش پرسید کجا بودی اونم گفته با دوست دخترم بیرون بودم، مردا در اصل راستشو می‌کن برای گمراهی چون زنا همه چیز راحت قبول نمی کنن من که دیگه شوهرم بگه الان شبه باور نمی کنم

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
شب که رفته بود من بهش پیام دادم که تو که الان رفتی من تنها توخونه میترسم حتی تا پنج هم میترسیدم بخوا ...

کار تو هم درست نبود به نظرم یا نمیذاشتی بره یا وقتی رفت نمیگفتی به بقیه که میترسم!خودش چرا بیدار بوده همه این شبا تا صبح بیدارن

2740
نه اتفاقا درست گفت یه بار شوهرم داشت تعریف می کرد یکی از دوستاش با یه زن رفته تفریح و گشت گذار کفشاش ...

اره خصوصا که زنای هرزه خیلیاشون ۱۲ شب به بعد کار می کنن 😐

...       
بهش بگو پس آت و آشغالاتم ببر بده همون خونه خالی برات بشورن!اول که تو این کرونا مردم چه دل جراتی دارن ...

کاش به همین راحتی بود اینجا ایران هست به مردهراجازه ای میدن هیچکاری هم ازدست ادم برنمیاد 

کار تو هم درست نبود به نظرم یا نمیذاشتی بره یا وقتی رفت نمیگفتی به بقیه که میترسم!خودش چرا بیدار بود ...

مگه به حرف من هست که بره یا نره زندگی ما یه رمان هست برای خودش بعد مادر شوهرم خاله ام هست به دختر خاله ام گفتم که بیاد پیشم بخوابه خونشون طبقه پایین ما هست

ایران و غیر ایران نداره!!!من بودم پرتش میکردم بیرون

باید ادم پشت داشته باشه اونسری امده بهش میگم این همه شب میری بیرون کجا میری توتموم هفت تعطیلی تا دوازده بیرون خونه چیکارمیکنی گفت میرم پیش اون زنم اینقدر به هم ریختم که نگو دیگه میدونی فقط میخواد گندبزنه به اعصاب من

2706