2733
2739
عنوان

برادرشوهرم عاشق شده

1102 بازدید | 65 پست

زده چشم بازارو کور کرده یعنی 

سنی هم نداره تازه  20 سالگیشو تموم کرده 

اصلاً ازش انتظار نداشتم عاشق شع اونم اینجوری 

همش فکر میکردم سر به زیره 

تو یه ربات چت تو تلگرام  بت یه دختری آشنا شده 

رفتن پی وی و شماره و ... الانم میگه میخوامش😐 

دختره هیچ جوره با خونواده شوهرم جور نیست 

اصلاً از دو طبقه مختلفن 

برادرشوهرم دانشجوی پزشکیه ولی دختره هیچی دیپلم گرفته نشسته تو خونه 

ولی دیشب که با دختره حرف زدم دختر خوبی به نظر می اومد 

ولی بازم نمیشه اعتماد کرد 

برادرشوهرم پاشو  کرده تو یه کفش که قبل ماه رمضون  باید بریم خاستگاریش😐

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

گرمی کمتر بخوره 

اثرات nام. قرنطینه

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

چون دیپلم داره نمیشه اعتماد کرد؟؟

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گرمی کمتر بخوره  اثرات nام. قرنطینه

😂😂😂😂😂😂😂 مال قبل قرنطینه است 

تازه رو کرده چون دختره گفته نمیتونه رابطه پنهونی داشته باشه

خب بره توچراناراحتی

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿
2738
😂😂😂😂😂😂😂 مال قبل قرنطینه است  تازه رو کرده چون دختره گفته نمیتونه رابطه پنهونی داشته باش ...

عههه چ ناقلا😂😂😂😂😂

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
چون دیپلم داره نمیشه اعتماد کرد؟؟

طرز آشناییشونو نمیشه اعتماد کرد

دختره معلوم نیست کی هست چی هست خونوادش کین 

اخه پسر ٢٠ ساله چي ميفهمه كه زن بگيره

لابد ٢٥ سالشم شه يادش ميفته جووني نكرده نگشته خيلي كارا نكرده زنشو ميزاره خونه ميره پي رفيق بازيشو عشقو حالش

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2706