2737
2734

هفته ۲۱ هستم..دو روز پیش گلاب به روتون اسهال و دلپیچه و نفخ گرفتم..اما همون روز خوب شدم به جز نفخ که الانم دارم..اما دو روزه احساس فشار و درد زیر دل دارم انگار مثانم داره میترکه.مخصوصا موقع راه رفتن.توی نت اینا علائم زایمان زودرسه..کسی تجربه ای داره؟؟دکترمم تا هفته ی دیگه نیس

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿

ن عزیزم خیالت راحت چیزی نیس.منم اینجوری بودم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من هفته ۱۹هستم مثانه درد دارم و دور ناف امم درد میکنه به دکترم گفتم گفت طبیعه رحمت داره جا باز میکنه نی نی داره بزرگ میشه به مثانه ات فشار میاره و اینم بگم تکرر ادار هم کنارش هس

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2731

خیلی شدیده ؟ خونریزی یا ترشح بیش از داری ؟ 

من چند هفته است این مشکلات رو دارم ، نفاخ نخور عزیزم ، چیزی نیست طبیعیه به نظرم رشد نی نی باعث میشه ، اون رشد میکنه ولی هنوز تو شکم ما جا باز نشده چند روز طول میکشه تا دوباره احساس راحتی کنی . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
ن عزیزم خیالت راحت چیزی نیس.منم اینجوری بودم

واقعا؟؟خدا از دهنت بشنوووه بدشانسی اینکه دکترم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
خیلی شدیده ؟ خونریزی یا ترشح بیش از داری ؟  من چند هفته است این مشکلات رو دارم ، نفاخ نخور عزی ...

نه خفیفه ولی دائم هست ...ترشح هم اصلا ندارم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
2738
عزیزم من هفته ۱۹هستم مثانه درد دارم و دور ناف امم درد میکنه به دکترم گفتم گفت طبیعه رحمت داره جا باز ...

انشاالله صحیح و سلامت به دنیا بیاد کوچوولوت 😚برا منم دعا کن با سحتی باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
استراحت كن تو نت هم سرچ نكن فقط استرس مياره

آره عین خیالم نبود ولی یهو خوندم که نفخ و اسهال علامت زایمان زودرسه نگران شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿

[QUOTE=130760839]انشاالله صحیح و سلامت به دنیا بیاد کوچوولوت 😚برا منم دعا کن با سحتی باردار شدم[/Qانشالله ممنون همچنین نی نی تو سالم بغل کنی 😘😘😘😍😍😍

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

Follow this link to join my WhatsApp group: https://chat.whatsapp.com/JUsiMgVua3M0sMMJok61Bp

عزیزم این گروه ویزیت آنلاین هست

مدیراش چندتا ماما هستن که خیلی خوب راهنمایی میکنن

اگه دوس داشتی میتونی عضو بشی و سوالاتتو بپرسی

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )
نه خفیفه ولی دائم هست ...ترشح هم اصلا ندارم...

خوب پس خیالت راحت 

منم دقیقا مثل توام کاملا طبیعیه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
آره عین خیالم نبود ولی یهو خوندم که نفخ و اسهال علامت زایمان زودرسه نگران شدم

برو خداتو شکر کن نفخ و اسهال داری ، من نفخ و یبوست شدید گرفتم ، اگر بدونی چه فشاری رو تحمل میکنم برام اشک میریزی 😂