2733
2734
عنوان

بچه ها خاستگارم حق طلاق قبول نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 178 پست

اون کم داره یا تو😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
کم نداره سنتی هست من با این آدم ازدواج نمیکنم

سلام

ینی ازدواج با ادم سنتی اشتباس؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم مهم تر از حق طلاق حق تحصیل حق اشتغال و...حق طلاق رو داشته باشی بی مهریه طلاق میگیری من ۳ساله ا ...

خوب عزیزم‌شما احتمالا سنتون خیلی کم بوده وقتی ازدواج کردین

من حس نمیکنم اگر کسی ۲۵ به بالا ازدواج کنه در این حد احساساتی باشه که بخواد روزی ۳ بار جدا بشه❤

2728
مگه وقتی حق طلاقو مردا میدن به طلاق فکر نمیکن؟؟اصلا ربطی نداره این حقو حقوقه مثل بقیه حقو حقوقا

حق و حقوقایی که صرفا روی یه کاغذ امضا میشن سندیت ندارن کسی عاشق باشه با قلبش تعهد میده و پاش وایمیسه

2738
اون دیگه ازش گذشته ،الان فقط خانواده میخواد 

چرا حق طلاق از اول میخوای اخه

واقعا من مدافع حقوق زنانم

ولی کمتر مردی هست حق طلاق بده مهریه سنگین قبول کنه

خب اینجوری اصلا کسی راضی نمیشه

فقط خدا 
چرا وقتی مردا حق طلاق دارن مشکل نداره به زنا میرسه میشه خاله بازی 

نه عزیزم مردا درست حق طلاق دارن ولی قبول کن ما زنا احساساتیم بعد این بنده خدا گفته ثبات میخوام یعنی میخواد زندگی کنه من همسرم حق طلاق نداد بهم چون میدونست من نرمال نیستم خخخخ یهو میگه بالا چشمت ابرو قاطی میکنم طلاق میگیرم 😑 البته خودمو مقایسه نمیکنم ولی با شناختی که از استارتر دارم تو این مدت حق طلاق نگیره بهتره 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
چرا وقتی مردا حق طلاق دارن مشکل نداره به زنا میرسه میشه خاله بازی 

خب حقوق دیگه روداره.مهریه رومیبخشن حق طلاق میگیرن

ایشون همه چی داره میگه به نامشم هست.

حق دربرابر حق

هرچند حس میکنم ایشون یه دختربچست که مارو سرکارگذاشته وتخیل نویسنده متن این موضوع

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

حق طلاق بک نوع برابری در وسط زندگی و اتفاقا مرد پایند میکنه و کاریش میکنه که عینهوووو ادم بشینه زندگی کنه و حواسش جمع باشه که بخاد زیاد بتازه زنم حق مساوی داره و اگر یه اقایی زمان بدش کنه چی زن باید بسوزه و بسازه حق طلاق ...تحصیل و ....همه رو بگیر  ...ازدواج هندوانه در بسته است و انسان هیچوقتت قابل پیش بینی نیست و ایشون اگر از خودش مطمینه قطعا حق طلاق میده نه به اجبار بخاد زن تو زندگی نگه داره ....

خوب عزیزم‌شما احتمالا سنتون خیلی کم بوده وقتی ازدواج کردین من حس نمیکنم اگر کسی ۲۵ به بالا ازدواج ک ...

🤦‍♀️کنایه رو متوجه نشدید یعنی

دارم میگم دعوا و جربحث هست ولی من به شخصه شاید سر یه دعوای سنگین طلاق میگرفتم 

2706