2737
2739
عنوان

آداب و رسوم سیزده ب در چیه؟؟

199 بازدید | 17 پست

تو شهرتون چ آداب و رسومی برای سیزده ب در دارین؟؟ 😍

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه سیزده هم آداب و رسوم داره؟؟🙄🙄

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2740
آداب نداره ۱۳، همش خوردنیه، جوجه، باقالی، کاهو سکنجبین 😁

منظورم سبزه گره زدن، جمع کردن هفت سین، کاهو سکنجبین و... بود. رسم و رسوم اقوام مختلف رو میخواستم بدونم...

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
منظورم سبزه گره زدن، جمع کردن هفت سین، کاهو سکنجبین و... بود. رسم و رسوم اقوام مختلف رو میخواستم بدو ...

واقعاً برای اکثراً همینه که خودت گفتی، خیلی محدوده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مگه سیزده هم آداب و رسوم داره؟؟🙄🙄

سیزده ب در خودش ی رسمه دیگه. همه آداب و رسوم قدیمی فلسفه داره... سبزه گره زدن و...

واقعاً برای اکثراً همینه که خودت گفتی، خیلی محدوده

کاش شب چهارشنبه سوری تاپیک میزدم... اون خیلییی آداب و رسوم داره. خیلی هم جالبن

کاش شب چهارشنبه سوری تاپیک میزدم... اون خیلییی آداب و رسوم داره. خیلی هم جالبن

اتفاقاً من می‌خواستم الان بهت بگم ۴شنبه سوری رسم و رسوم زیاد داره ☺️ انشاءالله اگه از کرونا به سلامت رد شدیم امسال بزن 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اتفاقاً من می‌خواستم الان بهت بگم ۴شنبه سوری رسم و رسوم زیاد داره ☺️ انشاءالله اگه از کرونا به سلامت ...

حتما... دیگه نوروز امسال هم اینجوری تموم شد. امیدوارم همگی شاد و سلامت در کنار عزیزانتون باشید 🌹