2733
2739
عنوان

چرا من زندگیم تموم شد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 65 پست

به هیشکی  نگو زندگیتم خراب نکن باغچه خونتو بیل نزن ازاین به بعد و مواظب باش زندگیت خراب شه عزیزترین کس ادم هم باشن زندگیت خراب شه باحرفهاشون نابودت میکنن...چیزهایی که واست بالا نوشتم یبار بگو اما قاطع ...ودیگه هرروز نگو توخونه...به مرور ادب میشن.اگه همون طور که گفتم بگی

بعدی اینکه .خصوصیات منفی ومثبت همسرت چیه؟(به جزءموضوع خیانت)خودت چندسالته وچندساله ازدواج کردی؟

۵ ساله ازدواج کردم

همسرم ادم پر انرزی هست خانواده دوسته از بعد ازدواجمون قید رفیق بازی و دور هم جمع شدنو زد بدون اینکه من بگم ادم سالمیه اهل دود نیست کاریه هرگاری از دستش بربیاد انجام میده برای زندگیش وقتی عقد کردیم سرباز بود حتی کارم نداشت بلاقاصله بعد سربازی روز دوم رفت سرکار پایبند هردو خانواده است

دوست داره پیشرفت کنه از خانواده اش دور بشه آرمان های بزرگ داره 

خصوصبات منفی اش خیلی بذله گو هست یجورایی دلقک جمع هست و من دوست ندارم اینو تحصیلاتش پایین فرهنگش پایین تره منه دید زندگیش خیلی کوتاهه یجورایی حتی میترسید وام بگیره 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من بگم گوشیشو بگیر یه گوشی معمولی بده بهش خیلیا میگن نه اما به نظر من شوهرت از همین گوشی و چت شروع میکنه به چیزی که میترسی میرسه.

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2731
دلیل اینکاراش جی بود؟؟؟مال شومام خیانت میکرده؟؟؟

نمیدونم واقعاهنوزم که هنوزه نمیدونم .آخرین موردی که مچشوگرفتم وقتی بودعصبیم کرده بودوداشت صداموضبط میکرد.نمیدونم مدرک جمع کرده بودمیترسیدبفهمم نمیدونم باکسی بود.اخه خیلی ام برام مهم نبودچون زندگیم کلاروآب بودشمافکرکن مردی که ازروزاوله زندگی طلاقه عاطفی درست کنه وسردباشه اون زندگی معلومه تموم شدنیه دیگه .بااین وجودتایکسال باچنگ ودندون وتلاش یکطرفه وشب تاصب گریه کردن حفظش کردم تهشم خودش بیرونم کردوبهم تهمت دزدی کرد.

الان من بگم گوشیشو بگیر یه گوشی معمولی بده بهش خیلیا میگن نه اما به نظر من شوهرت از همین گوشی و چت ش ...

اتفاقا دیشب تالا گوشیشو سیم کارتشو در اورده ی گوشی نوکیا ساده هارو دستش گرفنه گفته نمیخام دیگه این گوشی دستم باشه .میگی دیگه چیکار کنم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
نمیدونم واقعاهنوزم که هنوزه نمیدونم .آخرین موردی که مچشوگرفتم وقتی بودعصبیم کرده بودوداشت صداموضبط م ...

پس جدا شدی؟؟؟؟متاسفم.ببخشید نمیخواسم ناراحت بشی.

الان با کسی ازدواج نکرده؟؟احتمالا کسیو میخواسه به هر دلیلی نتونسته باهاش باشه اونجور اینجر سر شما خالی میکرده

۵ ساله ازدواج کردم همسرم ادم پر انرزی هست خانواده دوسته از بعد ازدواجمون قید رفیق بازی و دور هم جمع ...

چقدربهش علاقه داری؟رابطه تون چطوره؟ببین بیشترمردم عامی تصوراشتباهشون ازخیانت اینه که احتمالاهمسربراشون کم گذاشته به خودش نرسیده و....ولی اتفاقابیشترمواقع برعکسه یعنی زن بیش ازحدرسیدگی به زندگیش میکنه .وعموماتمامه این حرفاتوجیحه.بس به این توصیه هاکه ازین به بعدبیشتربه خودت برس وازین به بعدمحبتت روبیشترکن و...اصلاتوجه نکن چراکه الان بیشترشدنه محبت به معنیه تشویقه.حتی شایدباعث شه همسرت به طورخودکارهروقت که احتیاجه به محبت پیداکرداینکارروممکنه تکرارکنه.کاری که الان بایدانجام بدی این نیست که زیادمحبت کنی یاعصبی بشی ودعوابندازی .الان بایدمرموزباشی بایدسکوته عاقلانه کنی .یعنی پیگیرباشی ولی بی سروصدااگه بخوای پیگیربودنتوواضح نشون بدی اون قطعاامنیت گوشیشوبالاترمیبره وشایدحتی این کاربراش هیجانی ترهم باشه.فقط یبارقاطعانه ومحکم باهاش صحبت میکنی وتمام ببین بایدازصحبتت تنش بلرزه بایدبفهمه چقدرموضوع جدیه  نه که خودزنی کنی وبهش قدرت بدی ونه اینکه شُل وبی اراده باشی .این صحبت روبدون گریه وکوتاه ومختصرکن بدونه هیچ جنگ ودعوایی بایدبفهمه که چقدرجدی هستی .ضمنااون هیچوقت چیزی بنامت نخواهدزدجتی شایداگه مطرحش کنی هرچی که به نامه خودشه هم به نام فامیلش بزنه فقط فاکتورطلاهاوخوده طلاهاتوپیشه خودت نگه دار .(درموردخدمت بیش ازحدوازخودگذشتگیت هم کتابه زنانه زیرک روبخون)

2738
اتفاقا دیشب تالا گوشیشو سیم کارتشو در اورده ی گوشی نوکیا ساده هارو دستش گرفنه گفته نمیخام دیگه این گ ...

خوب بذار تو همون گوشی معمولی بندازه سیم کاررتشو اما تلگرام و اینستاش تو گوشی قبلی باشه ودست شما باشه.یه بچه پنج ماهه داری نمیتونی زندگیتو خراب کنی بعد بگی کاش بهش فرصت میدادم..معذرت میخوام اما یه ذره دریده باش زنگ بزن ابروی زنه ررو ببر . زندگیتو نذاره از هم بپاشه

پس جدا شدی؟؟؟؟متاسفم.ببخشید نمیخواسم ناراحت بشی. الان با کسی ازدواج نکرده؟؟احتمالا کسیو میخواسه به ...

خودش بیرون کرده ولی خودشم عدم تمکین میزنه .میگه نه طلاق میدم نه مهریه میدم نه راهت میدم توخونه(قفله خونه ام عوض کرده).فعلابلاتکلیفم.میدونی شوهرمن یه بیمارخودخواهه که به جزءخودش هیچکسونمیتونه تحمل کنه.هم ذاتااینجوره هم شیوه ی تربیتش بنابه دلایلی اینطوربوده.ولی بازم خداعالمه

خودش بیرون کرده ولی خودشم عدم تمکین میزنه .میگه نه طلاق میدم نه مهریه میدم نه راهت میدم توخونه(قفله ...

وکیل بگیر بذار اون راهنماییت کنه. که هم بتونی مهریه بگیری هم نفقه. بگو اصلا من طلاق نمیخوام فقط مهریه میخام میخوام بیام سرزندگیم راهم نمیده و درخواست نفقه بده..

بهتره وکیل بگیری پدرشو دربیاره عوضی

خودش بیرون کرده ولی خودشم عدم تمکین میزنه .میگه نه طلاق میدم نه مهریه میدم نه راهت میدم توخونه(قفله ...

خوب عزیزم این ترفندشه.میخواد اینجوری باحکم عدم تمکین بتونه اجازه ازدواج مجدد از دادگاه بگیره وبعد حق طلاق ازتو سلب بشع.که حتی حهازتم نتونی بیاری وهرچیم داره بزنه به اسماون که مهرتم نتونی بگیره.

خوب باهاش خرف بزن بگو لین دیگه جه مسخره بازییه.نمیخوای طلاق بده شاید بایکی دیگه خوشبخت شدم.احتمالا الانم مخفی کاری یکیو میاره خونه.

خوب عزیزم این ترفندشه.میخواد اینجوری باحکم عدم تمکین بتونه اجازه ازدواج مجدد از دادگاه بگیره وبعد حق ...

خب الان چیکار کنه قفلا رو عوض کرده یعنی نمیتونه شکایت کنه یا مامور ببره؟

وکیل بگیر بذار اون راهنماییت کنه. که هم بتونی مهریه بگیری هم نفقه. بگو اصلا من طلاق نمیخوام فقط مهری ...

وکیلم محکومش کرده منتهی همه چیزشوزده به نامه خونوادش وضعشم خیلی عالیه ولی بالباسه پاره میاددادگاه که بگه هیچی ندارم وبیکارم ومتاسفانه قاضیه محترم حتی نزاشت حرف بزنم یامدارکی که به سختی پیداکردموارائه بدم شعبه روباروضه اشتباه گرفته بودوتامنوشاهدام یاحتی وکیلم میخواستیم حرف بزنیم شروع میکردحدیث به نفع اقایون گفتن.مهریه برای بازاریه پولداری که فقط ده متراززمینه پشته ویلاشون اندازه دادنه دوبارمهریه ی منه شدهرده ماه یه سکه اونم میگه نمیدم پنهان میشم خونه اقوام توفقط بدوتودادگاه  سرویس طلامم وسطه زندگی برد.براهمین میگم استارتربایدفقط طلاهاشونجات بده

خب الان چیکار کنه قفلا رو عوض کرده یعنی نمیتونه شکایت کنه یا مامور ببره؟

چرا دیگه بره کلانتری بگه اینجوریه یا بیان منو ببرید توخونه وازش تعهد بگیرید بلایی سرم نیاره یا حکم استرداد جهیزیه بگیرهوخونشو یا پلمپ کنن یا با حضور مامور حداقل جهازشو بیاره که یه زن اشعال کثیف نره توی وسایلایی که خانوادش برلش خریدن.یام بره از همسایه هاشون استشعادبگیره .نکه اون بیرونش کرده اینم بره خونه باباش همینجوری بدون هیچ پیگیری

2706