2737
2739
عنوان

بابامو کشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4904 بازدید | 152 پست
مثل اينکه نميفهمي چي دارم ميکم داغون خودتي دارم ميکم هيچيش نبود از حرفاي اون ادمي ک اومد بالا سرش ب ...

ببخشید که میپرسم.اگه چیزیشون نبود چرا بستری بودن؟اصلا به چه دلیل رفته بودن بیمارستان؟

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.

جواب منو ندادید ک کدوم بیمارستان بودن 

ولی ناراحتی شما قابل درکه خدا بهتون صبر بده 

اما از اون طرف هم کار کادر درمانی هم قابل درکه  اگر بخوان ب همه بیماران کرپنایی ک دلشون برا خانواده تنگ میشه اجازه بدن برن که سنگ روی سنگ بند نمیشه عزیزم 

لفظ کشتن خیلی جالب نیست کادردرمان واقعا داره زحمت می‌کشه درست نیست اینجور حرف زدن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اینطورین دلیل نمیشه همه مثل شما باشن. من قبل کرونا تو زایمان اولم پرستار دیدم از شمر ظالم تر. هی ...

به پست خودمم خوردن گلم من مامای ظالم و پزشک زنان بی سواد به پستم خورده جالبه که خودم و شوهرم هر دو کادر درمانیم

عزیزم چرا اینجوری میگید؟ بخدا ما پا به پای مریضامون اشک میریزیم کم لطفی نکنید. 😔

ببخشید بینتون خوب و بد وجود داره و همتون خوب نیستید 

من برای آزمایش دخترم رفتم اشک منو همکارانتون درآوردن خیلی بی دلیل 

نصف شب رفته بودیم آزمایش بگیریم انقدر مستاصل بودیم خدا میدونه

من که بعدش نفرین کردم جلوی خودشون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
ببخشید که میپرسم.اگه چیزیشون نبود چرا بستری بودن؟اصلا به چه دلیل رفته بودن بیمارستان؟

فقط سردرد ک با يه سرم دو روزه سردردش خوب شد.. ب بابام گير دادن ميکفتن ريه هاش عفونت داره اما ريه و همه چيزش خوب شد حرفاي اون پرستار ک اومد بالا سرش ب همش ريخت خودش بهم کفت بابات زبونش اون نوقع بند اومد

خدا بیامرزه عزیزم،داغ پدر خیلی سخته،منم هشت ماه پیش پدرمو کاملا ناگهانی بخاطر فشارخون از دست دادم،همیشه فشارخون بالا داشت ولی انقدر جدی نمیگرفتیم😭😭اما آخر کار دستمون داد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
فقط سردرد ک با يه سرم دو روزه سردردش خوب شد.. ب بابام گير دادن ميکفتن ريه هاش عفونت داره اما ريه و ه ...

ببخشید ولی بارها وبارها تکرار میکنن که تاتنگی نفس ندارین نیاین بیمارستان .شمام نباید میزاشتین برن بیمارستان.

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.
2738
خدا بیامرزه عزیزم،داغ پدر خیلی سخته،منم هشت ماه پیش پدرمو کاملا ناگهانی بخاطر فشارخون از دست دادم،هم ...

ما عذاب وجدان داريم خيلي کفت منو بياريد بيرون 17روز تحمل کرد هروز بش روحيه ميداديم ولي اين بخش آي سي يو اخرش بدجور زهر ترکش کردن دو روزه جونشو کرفتن

باید قبول کنیم که عملکردشون واقعا ضعیفه و هیچی ام سرشون نمیشه  اصلا هم رسیدگی نمیکنن یعنی جون ...

دقیقا 

ما رفته بودیم بیمارستان منشی بیست دقیقه داشت با تلفن صحبت میکرد ما که اونجا ایستاده بودیم ببخشبد به هیچی خودش حساب نمیکرد 

چون ۳ نصف شب بود که کلا طلبکارم بود 

بعد گفتن ۲ ساعت تحت نظر باید باشه دخترمون بعضی پرستارا اصلا برخورد خوبی نداشتن 

انگار عقده هاشونو میخواستن سر تو خالی کنن روانی هستن یه سریاشون اصلا حیف اسم پرستار برای بعضیاشون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببخشید ولی بارها وبارها تکرار میکنن که تاتنگی نفس ندارین نیاین بیمارستان .شمام نباید میزاشتین برن بی ...

همش تقصير خواهرم شد خيلي اونو مقصر ميدونم اون بود ک کذاشت بره من راضي نبودم اونم فقط دنبال اين بود بابام چيزيش بشه بکه تو نذاشتي بره.. فک نکنم ديکه بتونم فراموش کنم چجور بابامو فرستاد

ما عذاب وجدان داريم خيلي کفت منو بياريد بيرون 17روز تحمل کرد هروز بش روحيه ميداديم ولي اين بخش آي سي ...

گلم کاملا درکت میکنم عذاب وجدانی که ما هم هنوز درگیرشیم،دیشب دراز کشیده بودم مث حالتی بود که بابام همیشه می‌خوابید ،بیادش افتادم پاشدم رفتم پشت پنجره انقدر گریه کردم،هنوزم دلم آروم نمیگیره

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
دقیقا  ما رفته بودیم بیمارستان منشی بیست دقیقه داشت با تلفن صحبت میکرد ما که اونجا ایستاده بود ...

اکثرشون همینجورن 

یه مشت بی سواد پشت کوهی 

یعنی انگار ارث پدرتو میخوان ازت 

خدا ازشون نگذره که شرایط و درک نمیکنن 

عزیزم روحش شاد

اینو قبول دارم که دکتر و پرستار بد هست بیسوادم هست خودمم دیدم

ولی این طرز صحبتی که بعضیا دارن واقعا برام سواله

میگین وحشین گاون هرچی دوس دارین میگین کاش یاد بگیرین جمع نبندین این رفتارم دقیقا مثل بدرفتاری اونا حال بهم زن و زشته

2706