2733
2739
عنوان

بابامو کشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 4904 بازدید | 152 پست

خوب ی دکتر دیگه می‌گفتید بیاد چکش کنه . هر کسی که بهش میگن دکتر که دکتر واقعی نیست . یبار مامانم فشارش افت کرده بود رفته بود دکتر درمانگاه . بعد جلو قفسه سینه مامانم ی برآمدگی کوچیک هست مامانم اونم نشونش داده دکتر بیشعور خر بدون آزمایش میگه تو سرطان داری . حالا دقیقا یک هفته قبل عروسی من بود 

.مامانم روحیه اش خراب . 

فقط بین دکترها یک دکتر رو قبول داریم که تشخیصش عالیه . بزور بردم پیشش هی می‌گفت نه نمیام بعد عروسیت میرم . رفتیم پیش اون دکتر معاینه اش کرد گفت چربی هست سرطان کجا بوده.

کاربر قدیمی هستم.   
مثل اينکه نميفهمي چي دارم ميکم داغون خودتي دارم ميکم هيچيش نبود از حرفاي اون ادمي ک اومد بالا سرش ب ...

ولشون کن عزیزم 

خدا باباتو رحمت کنه .ولی واقعا درست میگی .این عوضیا جون ادما واسشون مهم نیست .چند وقت پیش پا شوهرم شکست رفتیم بیمارستان.یه بچه ۵ ماه رو اورده بودن که پاش شکسته بود  نکردن این عوضیا اول به داد این بچه برسن .همشون یه مشت الاغن دوراز جون شما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب وبدهمه جاهست...حتی توکادردرمان!... بله دارن زحمت میکشن وهیچ کس منکرش نیست وهمه برای سلامتیشون دست به دعاهستیم.....امامصرانه پای حرفامون نایستیم...شایداشتباه کنیم....ماکه نمیدونیم....فشارکارشون زیاده وطبیعیه اگه بداخلاقی کنن وهمیشه خوشرونباشن....اماقبل این کروناهم یه عده ازکادردرمانمون یکم کم لطف بودن نسبت به بیمارا...همه ماقدرشناسشون هستیم...اماوقتی خانومی داره ازداغش صحبت میکنه یکم درکش کنیم اینکه ایشون چنین برداشتی دارن یابقول شماتحت تاثیراحساسن بازم دلیل نمیشه بهشون توهین کنیم! نمیدونم واقعا...اونی که داغ ندیده تصوری ازعذابشم نداره خدانکنه کسی براش پیش بیاد...بیایدبرای ارامش روح پدراستارتروهمچنین تسلی خونوادش صلوات بدیم....یکم مهربونترباشیم...بخدازمین خیلی گرده خیلی طول نمیکشه خدای نکرده بخاطرقضاوتمون توهمون شرایط قراربگیریم....

[QUOTEه=130757785]خوب ی دکتر دیگه می‌گفتید بیاد چکش کنه . هر کسی که بهش میگن دکتر که دکتر واقعی نیست . یبار مامانم فشا ...[/QUOTE]

دک

دکترا نبودن اونروز خودمونم نميدونيم کي بش اينارو کفته

2728
[QUOTEه=130757785]خوب ی دکتر دیگه می‌گفتید بیاد چکش کنه . هر کسی که بهش میگن دکتر که دکتر واقعی نیست ...

حتما ی پرستاری گفته . بهرحال خدا صبرتون بده . 

متاسفانه این چیزها هست . 

خیلی دردناک هست

کاربر قدیمی هستم.   

عزیزم من کاملا درکت میکنم! چون عموی خودمم چندین سال پیش بخاطر یه تست ورزش سکته کرد 

ولی اونا صلاح رو میخوان باور کن! 

مگه دیونن که کار خودشونو زیر سوال ببرن

حتما بهترین کار بیمارستان موندن بوده 

به هرحال تسلیت

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
2738
عزیزم چرا اینجوری میگید؟ بخدا ما پا به پای مریضامون اشک میریزیم کم لطفی نکنید. 😔

شما اینطورین دلیل نمیشه همه مثل شما باشن. من قبل کرونا تو زایمان اولم پرستار دیدم از شمر ظالم تر. هیچ وقت قیافه وحشتناکش یادم نمیره😢

عزیزم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ب بابام هم داروي بيهوشي زدن بعد از اون حرفا ک حالشو بد کرد خدا ازشون نکذره

خوب اگر داروی بیهوشی زدن پس صد در صد بخاطر همون بوده .

حالا چرا بیهوشی بهش زدن ؟؟؟ 

این دارو بیهوشی ها خیلی ها رو می‌کشه .

کاربر قدیمی هستم.   
2706