2733
2739

متاسفانه الانم باردارم و ممکنه کییه آبم رو پاره کنه

عفونت لعنتی هیچوقت تموم نمیشه😞😞

بجز کلوتریمازول چی استفاده کردید که برنگشته دوباره؟

خدایا شکر بابت همه نعمت هات💖💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بعد هر دستشویی خوب خودتو با دستمال خشک کن .

. لباس زیرت  رو روزی ی بار عوض کن.

خودتوبا اب سرد نشور

(موقع شستن ظرف هم حتماا پیشبند ببندید  تا عفونت رحم نگیرید.چون رطوبت لباس باعث عفونت رحم میشه)

از صابون های  معطر استفاده  نکن.

از تیغ یا ژیلت یکبار مصرف شده دوباره استفاده نکن.

موقعیکه داری خودتو میشوری از عقب ب جلو دست نکش.

همسر بهداشتو رعایت کنه.

وقتی از پشت دخول دارید دیگه بعدش مجدد از جلو رابطه  نزارید .

و حال ک این اصول رو رعایت نکردی و دچار عفونت شدی میتونی یه پیاله نمک ورداری بریزی تو یه تشت اب داغ . زمانیکه دمای اب برات قابل تحمل شد بشین توش تا بیست دقیقه؛واژنتو تواب منبسط و منقبص کن تاعفونتا بزنه بیرون.  یک بار صبح یکبار شب قبل خواب. این عملیاتو انجام بده. هرروز انجام بده ب یک هفته نمیکشه خوب میشی کاملا.

بدرود⚘⚘

.
2728
2738

عنبر ..اب زیاد ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
همسرتون بهداشت رو رعایت نمیکنند یا بعد رابطه دهانی اقدام به رابطه میکنید 

بعد اورال رابطه برقرار کنیم مشکل داره؟من مشکل استارتر رو داشتم گزینه دوم شما رو همیشه دارم ولی با عنبرالنسا تونستم کامل خوب شم

بعد اورال رابطه برقرار کنیم مشکل داره؟من مشکل استارتر رو داشتم گزینه دوم شما رو همیشه دارم ولی با عن ...

عنبرنسا مدفوع الاغ هست 

من حاضر نیستم با مدفوع درمان بشم

اگه بعد رابطه دهانی رابطه محافظت نشده داشته باشید باکتری های دهان شما به واژنتون انتقال پیدا میکنند و زمینه ساز عفونت و خارش میشن

😁
2706