2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب امون پدرت اینا از سر دلخوشی می‌رن؟

نخیر پدرم اینا هرروز میرن اونجا ،،شغل پدرم باغداری،،،اونجا هم خونه کوچیک داره ،،،مجبوری میرن دیگه 

آفرین چقد زرنگی که میخوای مچ گیری کنی،،،،،،،من واسه درد و دل گفتم اون حرفارو وگرنه چی بهم میرسه بخوام دروغ بگم؟؟؟

2728
ممنونم چشم گلم من همیشه زنایی ک بچه میخوان رودعامیکنم😔خداکنه هیچکس ب دردماگرفتارنشه ن روحش سالم میم ...

منم الان با ای وی اف بعد از دوبار باردار شدم هنوز حالم از عذابای اون دوران خوب نشده الانم باز گریه م گرفت،خیلی سخته

ممنونم چشم گلم من همیشه زنایی ک بچه میخوان رودعامیکنم😔خداکنه هیچکس ب دردماگرفتارنشه ن روحش سالم میم ...

عزیز دلم هر وقت موقعش بشه خدا بهتون نی نی میده مطمعن باش دختر عمه منم نه سال بچه دار نشد الان شکر خدا دوقلوهای نازی داره ان شالله شماهم مامان بشی بحق این ماه پربرکت

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

من رفتم بیرون

البته تا نانوایی

شوهر بی غیرتم نرفت نون بگیره من رفتم حالا صبح به خاطر دوستش می خواست تا ترمینال جنوب بره ولی تا نونوایی بره پاش میشکنه.

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
2738

اصلا سیزده هیچ سالی ما بیرون نرفتیم چیه بابا شلوغ

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
منم الان با ای وی اف بعد از دوبار باردار شدم هنوز حالم از عذابای اون دوران خوب نشده الانم باز گریه م ...

وقتی بارداری اصلا به روزای بدت فکر نکن عزیزدلم الان خوشحال باش و با نی نی نازت خوش باش ان شالله سلامت زایمان کنی چند هفته ای عزیزم؟

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
وقتی بارداری اصلا به روزای بدت فکر نکن عزیزدلم الان خوشحال باش و با نی نی نازت خوش باش ان شالله سلام ...

رفتم تو ۱۴،سعی میکنم فکر نکنم اما واقعا نمیدونی چقد سخت بود،این اخریا خبر بارداری کسیو میشنیدم دیوونه میشدم،نه از حسادت البته

منم الان با ای وی اف بعد از دوبار باردار شدم هنوز حالم از عذابای اون دوران خوب نشده الانم باز گریه م ...

خداروشکر ک باردار شدی😍😍دیگه بهشون فکر نکن  امضامو خوندی؟من جابجایی کروموزومی دارم دعاکن این یکی برام بمونه

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2706