2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط خاصی نداره فقط به موقع بفرست با توجه به اینکه وقتاشون خیلی پره من همیشه مثلا مامانم بخواد توی اردیبهشت بیاد بهمن ماه میفرستم دعوتنامه رو که وقت کافی باشه اونجا هم سند خونه باید ببرن و بعضی وقتا حساب بانکی هم میخوان البته از مامان من تاحالا نخواستن شناسنامه خودش و بابات و گذرنامه هاشون همه رو ببره با خودش برای احتیاط
2728
2740
مامان من با خودش سند برده بود ولی اصلا ازش نگرفتن ،نگاه هم نکرده بودن البته سفارت سوئد.ولی من خودم 15 روز قبل از زایمانم اومدم اینجا و برای همین هم اومدن مامانم خیلی عجله ای شد وقتی رفت سفارت و گفت دخترم 15 روز دیگه زایمان داره حتی با این که جواب ویزا رو 15 روزه میدن به مامان من گفتن شما زودتر بیا ما صحبت میکنیم در مورد شرایط شما و مامانم روز زایمانم مستقیما از فرودگاه اومد بیمارستان ویزاش هم 3 ماهه بود بعد 3 ماه رفتیم گفتیم هنوز برای نگهداری بچه به بودن مامانم نیاز داریم 3 ماه دیگه تمدید کنید خودشون دوباره 6 ماه دیگه تمدید کردن.کلا به نظر من به پدر و مادر خیلی بها میدن