2733
2739
عنوان

مامانای عزیز بیاین لطفا..

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 34 پست

حتما حتماااااااا شیرینی جات کمتر بخور وقتی شیرینی خون بیشتر می شه عفونت رحم بیشتر می شه یه کم مراعات کنی زود خوب می شی

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میگی یعنی شاید تاالانم رو جنین تأثیر بد گذاشته باشه؟؟

نه عزيزم نزاشته 

نميخام بترسونمت 

ولي عفونت تو بارداري خطرناكه 

يه دفعه پيشروي ميكنه 

اون موقع بايد داروي سنگين بخوري ك برا بچه خوب نيس 

از الان ب فكر باش 

2731
جوش شیرین و آب چطوره؟مقدارش چقدر باشه؟کسی تجربه ای داره؟

از اين كارا نكن خواهرم 

شما ديگه حالت عادي نيستي ك مامان جان 

برو تاينستايي جايي ب دكتر پيام بده 

يا همون پس فردا شماره مطبا رو بگير ببين كي جواب ميده

حدود یک یا دوقاشق تو آب لگن حل کن ابش ملایم باشه بهتره وبشین 20 تا30 دقیقه بشین توش خوبه و یه مورد دیگه اینکه اگه می تونی حداقل موقع خواب لباس زیر نپوش بزار محیط رحم خشک بشه 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2740
میگه بارداره!!!بره تو سرکه بشینه؟؟واقعا که

درمان عفونت قارچی در بارداری

- خوردن ماست به این دسته از بیماران توصیه می‌شود.

- همچنین می‌توانید در ناحیه واژن خود کمی ماست بمالید. ماست حاوی موادی است که عفونت‌های قارچی را از بین می‌برد. روزانه چند قاشق ماست به این ناحیه بمالید و بگذارید تا خشک شود و سپس آن را بشویید و خشک کنید.

ماست استفاده شده باید از نوع ساده باشد و باید از مصرف ماست با طعم‌های مختلف مثلاً ماست موسیر و ماست بادمجان پرهیز کرد.

- مصرف چند حبه سیر و یا قرص سیر بسیار مفید می‌باشد. سیر هم مانند ماست، عفونت‌های قارچی واژن را از بین می‌برد.

- خوردن زغال اخته و یا آب قره‌قروت برای از بین بردن عفونت قارچی مناسب می‌باشد.

- مادران بارداری که به عفونت قارچی واژن مبتلا هستند، باید مصرف مواد غذایی شیرین و قند و شکر را کاهش دهند. مصرف قند و شیرینی‌ها، رشد قارچ‌ها را سریع‌تر و بیشتر می‌کند.

- استفاده از کرم‌های ضد قارچ با تجویز پزشک متخصص، برای از بین بردن عفونت قارچی مناسب است.

- چند قطره روغن درخت چای را در یک لیوان آب بریزید و سپس تامپون را به این مواد آغشته کنید و وارد ناحیه واژن کنید. اگر این کار را چند روز و روزی سه مرتبه انجام دهید، عفونت قارچی از بین خواهد رفت.

- استفاده از سرکه سیب : ناحیه واژن را با سرکه سیب شست و شو دهید.

- استفاده از عسل : مقداری عسل ار به مدت 15 تا 20 دقیقه به ناحیه واژن خود بمالید تا علایم بیماری تسکین یابد. سپس عسل را پاک کنید و واژن را به خوبی بشویید.

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

دوقاشق بسه من الان خوندم توتشت پر اب کن

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706