2733
2734

بهش میگن بیماری جغدیسم .منم مبتلام 

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شب ساعت ۹  داروی خواب آور بخور ، خواب بری  بعد روز دیگه نخواب  خوابت تنظیم شه

قرص چيه سوسول بازي 

كلا دوروز نخابه شب سوم بيهوش ميشه خود ب خود تنظيم ميشخ😂😂😂

باور كن من اينجوري تنظيم ميكنم

2740
منم جغد بودم ولی یه روز خودمو نگه داشتم تا شب بخوابم.الان‌تنظیم شد خوابم 😆

من خیلی تلاش کردم ...یه ماهه دارم تلاش میکنم ولی نمیتونم ..ساعت 8 شب خوابم میره دوباره 2 شب بیدار میشم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
ادم مذهبي هستي؟!؟!  ب خاطر امضات ميگم؟! مثلا چادر ميپوشي؟؟؟

نه عزیزم چادری نیستم 

وقتی این جا تاپیکای خیانت رو می خونم خیلی واسه هم جنسام ناراحت میشم 

این امضا رو گذاشتم  حتی اگر یه خانواده رو بتونیم از فروپاشی نجات بدیم خوبه 

اخه متاسفانه زیاد دیدم داخل این جور پیج و کانالها چند همسری رو تبلیغ می کنن 

حتی با چشم خودم دیدم بعضی هاشون حدیث جعلی میارن که مردا رو تشویق به خیانت کنن 

...       

من یه بار آزمون مهمی داشتم به پلکام نوار چسب زده بودم نصف شبی درس میخوندم  .بعد از اون دیگه نمیتونم جمعش کنم 

جغد بیشتر ازمن میخوابه.ولی سعی میکنم تنظیمش کنم.خیلی اذیت کنندس بعضی وقتا

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا
نه عزیزم چادری نیستم  وقتی این جا تاپیکای خیانت رو می خونم خیلی واسه هم جنسام ناراحت میشم  ...

اخان اخه منم اصلا مذهبي نيستم 

ولي تو اينستا هر چي از اينجور پيجا ببينم بلاك و ريپورت ميكنم 

😁😁

عين هميم 

منم ب همه ميگم 

2706