2733
2734
عنوان

تست هوووش🤭باهوشا بیاین ببینم چندمرده حلاجین😁😉 پست اول😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 189 پست
ببین نیاز نیست به همه جان بگی.و قربون صدقه بری.فقط بچه صدات میزنه بگو جونم یابله عزیزم.شوهرت رو هم ی ...

در این حد هم سفت و سخت نیستم.

دیدید یک عده همینطور راه میرند و مرتب میگند الهی فدات بشم،قربونت برم چقدر تو نازی،درد و بلات به جونم....این چیزا سخته

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین کتاب و مطالعه خوبه اما بچه ها دوست ندارن مامان یا باباشونو همیشه تو این حالت ببینن سعی کن مقدار ...

درسته

متاسفانه غرق شدم تو کتاب و غافل شدم از این قسمت زندگی.گفتم این وقتی که میخوام صرف تزیین غذا کنم رو صرف فهم یه مطلب جدید میکنم.😔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در این حد هم سفت و سخت نیستم. دیدید یک عده همینطور راه میرند و مرتب میگند الهی فدات بشم،قربونت برم ...

ببین برا دیگران مثلا دوستان و اشنایان نیاز نیست.اما برا بچه به نظرم واجبه سعی کن به شیرین کاریهاش و قیافش  و ...دقت کنی و خوشت اومد به زبون بیار باقربون صدقش رفتن.بچه حس میکنه چقدر مهمه براتون .بچه ها تشنه ی محبتن هر چی محبتشون کنی کمه . دوست دارن مامان باباشون همیشه بخندن.

ببین برا دیگران مثلا دوستان و اشنایان نیاز نیست.اما برا بچه به نظرم واجبه سعی کن به شیرین کاریهاش و ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

بازی زیاد میکنیم خصوصا بازی های پرهیجان.در کل خانواده شلوغی هستیم

اما باید روی گفتار هم کار کنم و از این حالت خارج بشم.دلم ضعف میره از حرکاتشون ولی بیانش سخته.

تمام حرفاتون یادم میمونه

لطف کردید،اجرتون با حضرت زهرا🌷

2728
درسته متاسفانه غرق شدم تو کتاب و غافل شدم از این قسمت زندگی.گفتم این وقتی که میخوام صرف تزیین غذا ک ...

حتما این حدیث رو خوندید که نزدیک ترین حالت زن به خدا وقتیه که توی خونه مشغول کار و امورات خونه است.

وقتی خانم خونه سرگرم غذا  یا کیک درست کردنه یا داره تزیینش میکنه باعث دلگرمی  برا افراد خونه میشه یه ارامش خاصی داره.روی روحیه خیلی تاثیر داره.الان من وقتی می خوام غذا یا کیک درست کنم همشو برا بچم توضیح میدم و مشغول میشه.برا کیک یکی یک ی تخم مرغ میده دستم یا شیر رو اضاف میکنه و....برا غذا ها هم موقع پیاز خورد کردنش میگه این پیازه باید برم کنار تا چشمم اشک نیاد بعد مواد رو مخوط میکنیم .

2738
حتما این حدیث رو خوندید که نزدیک ترین حالت زن به خدا وقتیه که توی خونه مشغول کار و امورات خونه است. ...

خدا حفظ کنه گل دخترتون رو.تو امور منزل که به همراه بچه ها کار میکنیم.

مشکلم فقط در کلام و بیان بود،میخواستم ببینم بقیه هم همینطورند یا نه؟

متاسفانه این مسئله بین بسیاری از خانم هایی که علوم عقلی خوندند وجود داره.به قول یک روانشناس میگفت خلاقیت و عواطف اومده پایین.

کار خونه رو انجام میدیم،زحمت میکشیم اما مواردی مثل تزیین غذا و امثالهم رو معمولا کنار میزاریم.

چند شب پیش فکر میکردم دوباره برم سمت رنگ و قلم یکمی روحیاتم تلطیف بشه.بعد گفتم چه کاریه؟یک کتاب جدید پیدا کردم و میخونم.نمیدونید چه لذتی داره فهمیدن.کل دنیا رو بدند اینقدر خوشحال نمیشم که با خوندن چند صفحه به اون اوج خوشی میرسم.

حتی بچه ها زیاد مطالعه ام رو نمیبینند اما مباحثه من و پدرشون رو زیاد دیدند.فکر نمیکردم اینقدر دقیق بشند روی رفتارها که با دیدن یک صحنه از فیلم هم به زبان بیاره این تفاوت رو

باحال بود😎

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟