2733
2734
عنوان

خانم ها شما چه جوری شوهرتون و حرص میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 66 پست

به خودت برس ناز و عشوه رو تو حرف زدن و رفتارت زیاد کن خوشگل کن منظم ورزش کن بفهمه به خودت اهمیت میدی موزیک شاد بزار برا خودت برقص.حرص میخوره ها.بعدش محل سگ بهش نده دنبالش راه نیفت با گوشیت زیاد مشغول شو فقط ازت سوال پرسید جوابشو بده.البته کارای خونه و غذا رو منظم انجام بده بهونه دستش ندی.یه جور رفتار کن انگار وجود خارجی نداره.نمیدونم ازادیت چقدره بعد قرنطینه هم تو خونه بند نشو با دوستات برو بیرون و... 

اینو زیادی بهش رو دادی جفتک میندازه محلش نده نادیده بگیرش وقتی احساس کنه ممکنه از دستت بده به پات میفته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چیزهایی که میگی بیشتر به درد شوخی با دوستت میخوره تا حرص دادن و اذیت کردن و شوهر بیشتر اینطوری ف ...

شوهر من مثل رفیقمه😂😂😂 توهم کوتاه بیا یکم سیاست بده تا دلش برگرده تا کی آخه دوروز عمره توتغیر کنی اونم مجبوره تغیررر کنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
به خودت برس ناز و عشوه رو تو حرف زدن و رفتارت زیاد کن خوشگل کن منظم ورزش کن بفهمه به خودت اهمیت میدی ...

اخه اصلا فکر نمیکته ممکنه از دستم بده مگه با دوتا بچه مردا همچین فمریم میکنن؟ بعد من الان باردارم بچه دومم و 6 ماهمه بحای اینکه بامن بهتر بشه مهربون تر باشه عین قبل حتی بدتره کلا یجوریه اصلا بعد دعوا من ناراحت میشم گریه میکنم اون خونسرد میگیره میخوابه صدا خرخرش تا اسمون میره هرکی ندونه فکر میکنه زن دیگه داره ولی میدونم نداره ولی نمیدونم این کارارو چه جوری میکنه مگه یه ادم نیاز به محبت و توجه نداره واقعا چه جوری میتونن بدون اینها زندگی کنن زندگی که توش عشق نباشه واسه من با مرگ فرقی نداره

2731

عزیزم باید  تمرین صبر  کنی .چرا خودتو با کارهای بیرون مشغول نمیکنی.سرکار نمیری؟میتونی باشگاه بری دوست واسه خودت پیدا کنی. 

ببین هرچی تو مستقل تر بشی و واز درونت بیخیال باشی شوهرت بیشتر سمتت میاد.

چند ساله ازدواج کردی؟رابطه جنسی چی شوهرت سمتت میاد؟؟

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
از اول اینجوری بود یا رفته رفته تغییر کرده؟

نه از اول همین بود مثلا روز عروسی منو دید از ارایشگاه اومدم دریغ از یه کلمه تعریف همه منو دیدن کلی خوشحال بودم گفتن چقدر خوشگل شدی اصلا ببخشیدا مثل گاو میمونه نمیدونه احساس یعنی چی محبت یعنی چی علاقه چیه عین باباش میمونه از خدا فقط میخوام یجوری اینو از زندگی من دور کنه نمیگم بمیره ولی یجوری بره که دیگه نبینمش بخدا خسته شدم دوتا بچمم خودم با هر سختی بزرگ میکنم 

2740
خب این یعنی حرمت بینتون از بین رفته اونم بهتون این چیزارو میگه؟

اره میگه کلا چیزی بین ما نمونده تاحالا هزار بار کارمون به دادگاه کشید دوباره برگشتیم کتک کاری و فحش و همه چی  کاش میشد یکی و پیدا میکردم تا میخوره اینو بزنه دلم حداقل خنک بشه

اخه اصلا فکر نمیکته ممکنه از دستم بده مگه با دوتا بچه مردا همچین فمریم میکنن؟ بعد من الان باردارم بچ ...

عزیزم اگه راهش رو بلد باشی شوهرت در هر صورت میاد سمتت 

ببین مردا مثل ما زنها زیاد کلامی ابراز علاقه ندارن .اونا توی رفتاراشون و توی عمل محبت رو نشون میدن .عزیزم با جنگ و دعوا شوهرت بهت محبت نمیکنه ولی با تغییر رفتار تو و شناخت خودت و نقاط قوتت شوهرت میاد دنبالت .باید اول از صبر شروع کنی پله پله جلو بری 

عزیزم باید  تمرین صبر  کنی .چرا خودتو با کارهای بیرون مشغول نمیکنی.سرکار نمیری؟میتونی باشگ ...

من یه بچع کوچیک دارم الان باردارم بنظرت چه جوری میتونم کارهایی که گفتی و بکنم؟ رابطه جنسی هم نه اصلا خوب نیس اصلا مثل جنسی هم داره زود انزالی داره منم هیچ علاقه ایی بهرابطه باهاش ندارم اونم خیلی علاقه نشون نمیده 

عزیزم اگه راهش رو بلد باشی شوهرت در هر صورت میاد سمتت  ببین مردا مثل ما زنها زیاد کلامی ابراز ...

راهش چیه همه میگن سیاست راهش اخرم من این ها رو نفهمیدم دیگه کارم به جایی رسیده فقط بگم با مرگش دلم خنک میشه انقدر بدم میاد دیگه ازش

اره میگه کلا چیزی بین ما نمونده تاحالا هزار بار کارمون به دادگاه کشید دوباره برگشتیم کتک کاری و فحش ...

چرا مشاوره نمیری عزیزم؟؟

ببین همین رفتن به دادگاه و بازگشت دوباره بدتر هست.همین دعواها بدتر هست .

خب وقتی از شوهرت راضی نیستی چرا برای بچه دوم اقدام میکنی عزیزم.

باید از اول شروع کنی .من فکر میکنم شما ادم مهرطلبی هستی.معنیش رو سرچ کن ببین در مورد مهرطلب چی نوشته 

شوهر منم حرصم میده زنگ زدم بهش میگم کی میای میگه دارم میام ولی یک ساعت بعدش اومد میگم چرا میگی دارم میام حالا میای من نگرانت شدم میگه میخواستی نگران نشی میخواستی زنگ نزنی کلا این اخلاقش رو اعصابمه یبارم گفت گازمون خوشگله ها گفتم اگه خوشگل نبود نمیخریدمش حرصش درومد گفت مثل خودم جوابمو نده😁😁😁

2706