2737
2739
عنوان

خانم ها شما چه جوری شوهرتون و حرص میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 66 پست
خب شما میگی چیکار کنم با یه حیون که حرف نمیفهمه

من شمارو نمیدونم ولی حداقل برای خودم ارزش قایل میشدم دوتا بچه ازش نمی آوردم !! 

دنبال یه حرفه و شغل میگشتم مستقل میشدم 

ازدواج کردن خوبه اما اینجوری؟؟؟ 

همین مهر طلبیو که در مورد خودت میگی بشین در بیار تا بدونی چیکار کنی از این به بعد 

اون دوستمون خوب گفتن کع بخودت برس ... چه ربطی به وضعیت الانت داره؟ 

میخای بخودت برسی نمیخای کار خاصی کنی آسون ترین کارا تو وضعیت الانت انجام بده از حموم میای روغن بچه استفاده کن یه آرایش کوچولو داشته باش همیشه بخاطر خودت زندگی کن نه واسه کسی 

فیلمایی رو هم که تاثیر میزاره روت کمتر نگاه کن خودتو با بچت مشغول کن 

به اونم فک نکن هر موقعه هم دعواتون شد ادامه نده بحث نکن ازش فاصله بگیر به حرفاش توجه نکن

تو‌ ۲۶ بهمن سال ۹۸ مامانم آسمونی شدو من نگاهم دیگه به آسمونه 😞 دو روز تو شوک با گریه و بغض منتظر موندیم همه چی فراهم بشه و مهمونا برسن تا بتونیم ۲۹ بهمن تن خستشو بسپاریم به خاک 😞نمیدونم واستون پیش اومده یا نه اما وقتی عزیزتو  از دست میدی له میشی برای تموم وقتایی که داشتیشو دیگه نداریش 😞چنگ میندازی روی کوچیکترینهایی که الان داری حتی شده کش سر موهاش😞 ساعت ۱۹ روز ۲۷ اومدم اینجا تاپیک زدم که اینستامو که دیسیبل شده بود بتونم برگردونم دقیقا یک روز بعد از بی مادر شدنم ! که کامنتاشو لایکاشو دایرکتاشو داشته باشم چون تا آخرین نفسی که میکشم دیگه ندارمش 😞 اگه تو تاپیکام میخاین فضولی کنین دلیلش اینه... دلیلش اینه که غم مهمون خونت که بشه مهمون قلبت که بشه تو برای فرار ازش همه کار میکنی ... من اینجوری کردم و بعدترش چون اکثر مسیولیتها با منه پناه میارم به نی نی سایت پس منو با همه اون دروغگوهاییکه تا حالا نتونستی کشفشون کنی اشتباه نگیر !!!🙁😒 اینم بدون بی مادری اونقدر میشکونت که دیگه چیزی برای از دست دادن نداری اگه میتونی همدرد من باشی که بسم اله اما اگه نمیتونی نپرس  چرا مادرت مرده اینجایی؟ اینجام چون ماموریت دارم خواهر و برادرم سروسامون بگیرن و خوشبخت بشن و بعدش من منتظر بمونم تا مامانم بیاد دنبالم 😞 ! اگه نمیتونی هم درد باشی به همون خانم فاطمه ایی که روز مادر هدیه اش بهم جسد سرد مادرم بود از کنار تاپیکا و حرفام رد شو برو و خانم مارپل بودنتو به رخ نکشون😒😞

❇️ تفاوت رابطه سالم و ناسالم

رابطه ای که من کش میام و طرف مقابل خوشش میاد رابطه‌ ای ناسالم و بی سرانجامه؛

اگه در رابطه ای هستید که ازتون قدردانی نمیشه، مهربونیهاتون دیده نمیشه، وفاداریاتون زیر سوال میره، چشم پوشی از خطاهای طرف مقابلتون تمومی نداره، بهتون بی توجهی میشه، بد و بیراه و حرف های ناشایست میشنوین، محدود میشین، وقت گذاشتن برا طرف مقابل یک طرفه است و مدام احساس میکنید انگار در این رابطه حس ارزشمندی ندارید، باید بدونید که شما دارید کش میایید.

باید بهتون بگم که خبر خوش اینه که این رابطه دیر یا زود تموم میشه و بندش یه جا پاره میشه، ولی آدم عاقل قبل از اینکه انقد کش بیاد، خودش با دست خودش بند رابطه رو پاره میکنه و روح بزرگ انسانیش رو حقیر خودخواهی و جهل یکی دیگه نمیکنه.

اغلب از روی ترس و یا بی تجربگی خودمون رو انقد در روابط اینچنینی زجر میدیم، تا اینکه دیگه چیزی برای از دست دادن نداشته باشیم.

موفقیت شخصی و همسرداری 💪❤️ 👇

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی تاپیک تو خوندم 

مشکل تو شوهرت نیست خودتی

انقدر اویزوون بودی و گدایی محبت کردی که دلشو زدی

یکم روخودت کار کن خودتو قوی کن

این پست ازیه کاناله هیلی عالی هست

خرجی هم نداره 

لینکشو کپی کن براخودت بفرس برو پست های قبل عیدشو بخون 

چندوقت فقط بخون و خودت رو باحرفاش مقایسه کن و روخودت کارکن

این تنها کاری بود که تونستم بکنم برات

❇️ تفاوت رابطه سالم و ناسالم رابطه ای که من کش میام و طرف مقابل خوشش میاد رابطه‌ ای ناسالم و بی ...

کاملن موافقم عزیزم ولی برا بعضیا امکانش نیس وختی پای بچه در میونه پای ادم گیره 

در ضمن اگ بخوای جداشی و از ازدواج بری بیرون چون زنی و حق طلاق نداری ممکنه طرفت اصلا طلاقت نده و یا طلاق هم بگیری شرایط زندگی برا بچه ها سخت بشه و اسیب ببینن چون با وجود دو تا بچه این تصمیم برای ۴ نفر هس ن دو نفر و شرایط بچه ها هم باید در نظر گرفنه بشه

متاسفانه شرایط بعد طلاق هم شرایط مساعدی برای زن نیست بدتر اسیب میبینه هم زن و هم بچه ها

2728
کاملن موافقم عزیزم ولی برا بعضیا امکانش نیس وختی پای بچه در میونه پای ادم گیره  در ضمن اگ بخوا ...

منم کاملا مخالف طلاقم تاجاییکه میشه ادم باید خودشو تقییر بده

من میگم اگه این زندگی که من دارم خوب نیست

اگه رفتار بقیه بامن خوب نیست

اگه خوشبخت نیستم سیاست ندارم 

حتما یه جای کارم میلنگه

یه حای روش زندگیم اخلاقم باورم مورد داره

پس من باید خودمو درست کنم

اشتباهمو پیداکنم

اون باوری که ثمره ش شده این زندگی رو رقم زده تقییر بدم

نگیم نمیشه که مطمئنن میشه