2737
2734
عنوان

مادر شوهرمو نمیبخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 47 پست
نه بابا مادرشوهر من بنده خدا اونقدر مریضه اصلا با کسی کار نداره  😘

خوشبحالت ‌.خانواده شوهر من توهم توطعه دارن میگی سلام میگن واسه زمین و ثروتمون اومده همشم مادر شوهرم توسرشون انداخته.مثل دختر ۱۸ ساله لباس میپوشه ازش متنفرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیبخشم مادرشوهر وپدرشوهرمو

شما چرا عزیزم؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2728
چند روز پیش که برگشتیم نهار تخم مرغ داد بهم تا ساعت ۹ شب دهن به هیچی نزدم .تا اومدم خونه خودم.شوهرم ...

همسرت چیو میگه زشته؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
خونه اونا بودم شوهرم با پدر و برادرش صب زور میرن تا شب .شی برگشت دیگه اومدیم خونه خودمون گفتم تروخدا ...

لنگه مادشوهرمنه.اولا زیاد نروخونش. دوم کم رویی بزار کنارمث خودش رودارباش گرسنت شدبگو یاخودت بلندشوچیزی وردار ازیخچال بالبخندبگو گرسنمه.اون میدونهکم رویی داره سواستفاده میکنه. سوم توپذیراییات زیادبراش بها نزار مث خودش باش.منم خیلی کمتر کردم پذیراییمو براشون. شوهرتم هرچی گف خودتو بزن ببخشیدا ب نفهمی اصلا ب روت نیارازقصداینکارو میکنی .تامام.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

من مادرشوهرم هر دوهفته می ریم یروز میمونم اونم بزور خودشون فرداش میگه وای خسته شدم پام درد گرفت انتظار داره با نوزاد پاشم کلفتی بیچاره مامان خودم میرم یکهفته میمونم چون اونا یه شهر دیکن مثل پروانه دورم می چرخه و نمی ذاره کاری کنم و میگه بشین بچتو نگه دار یوقت گریه نکنه تازه هر روزم غذای خوب اما مادرشوهر غذاهای بیخود می ذاره بعضی وقتا چی بشه یه قرمه سبزی یا یه مرغی چیزی😒

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2740
لنگه مادشوهرمنه.اولا زیاد نروخونش. دوم کم رویی بزار کنارمث خودش رودارباش گرسنت شدبگو یاخودت بلندشوچی ...

اره از دیشب این کارو کردم انقد بهش برخورد پا شد الان رفت .

شما چرا عزیزم؟

برا من ی رساله مفصل میشه گلم. ولش .زیادبهشون فک نمیکنم اینجوری خودمم راحتم و آزار نمیدم خودمو. خدا جای حق نشسته.واگذارشون میکنم ب خود خدا.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
من مادرشوهرم هر دوهفته می ریم یروز میمونم اونم بزور خودشون فرداش میگه وای خسته شدم پام درد گرفت انتظ ...

خاک تو سرشون اینم فک کرده من بردشم بخدا انقد گرسنم میشه سرم درد میگیره اگه غذای چیزی بمونه انقد که زیادن به عصدر نمیکشه انقد بی شعورن ۵ کیلو موز گرفتن به دو روز نرسید اشو با جاش خوردن 

برا من ی رساله مفصل میشه گلم. ولش .زیادبهشون فک نمیکنم اینجوری خودمم راحتم و آزار نمیدم خودمو. خدا ج ...

بهترین کارو میکنی عزیزم 

خاک تو سرشون اینم فک کرده من بردشم بخدا انقد گرسنم میشه سرم درد میگیره اگه غذای چیزی بمونه انقد که ز ...

😁😁😁😁😁غارتگرن پس توام مثل خودشون باش حمله کن به همه چی

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
😁😁😁😁😁غارتگرن پس توام مثل خودشون باش حمله کن به همه چی

اصلا نمیتونم بهم بر میخوره یخچالشونو باز نمیکنم .پری روز گفتم کیک میخوری بپزم گفت بزار فردا عصر منم مثل سگ بی محلش کردماردو گذاشتم بیرون تو یخچال میزارم گفتم یه چرت میزنم بعد میپزم دید اردو پا شدم گذاشتمش تو یخچال دوباره دیشب میگفت خوب پختی گفتم ا یادم رفت

2706