2737
2739
😁😁😁😁 کلا ازدواجشون از نظر عقلانی باطله🙄

خیلی مشخصه دوسال دیگه جدامیشن من نمیدونم چرا بعضیا عشق چشماشونو کور میکنه زندگیشونو به فنا میدن. نمونه ش دختر خاله م که با ازدواجش ده تا شاخ رو سر همه دراومد دوسال بعدم با یه بچه طلاق گرفت😔😔

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
خیلی مشخصه دوسال دیگه جدامیشن من نمیدونم چرا بعضیا عشق چشماشونو کور میکنه زندگیشونو به فنا میدن. نمو ...

چجوری بود ازدواج دختر خالت عزیزم ؟؟

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب ولی بهاره رهنما رو ببین از وقتی ازدواج کرده 😂

اون از اونور بوم افتاده🙄😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
چجوری بود ازدواج دختر خالت عزیزم ؟؟

خواستگار درست حسابی زیاد داشت تک دختر خوشگل فوق لیسانس داشت تو ناز و نعمت بزرگ شده بود

شوهرش چهارسال ونیم کوچیکتر بود سرباز و بیکار و بی پول خرجشونو خاله م میداد دست بزنم داشت خیانتم کرد بچه شم ازش گرفت کلللللل فامیل گفتن نکن اینکارو گوش نداد

خواستگار درست حسابی زیاد داشت تک دختر خوشگل فوق لیسانس داشت تو ناز و نعمت بزرگ شده بود شوهرش چهارسا ...

چرا زنش شده؟؟منم دور و ورم‌ا ز این موردا دیدم 😂

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️
عزیزم اصلا دنیا اومدن باطله عاشق شدن باطله مرگ باطله چی میگین واسه خودتون هرکی باهرکی دوس داره ازدوا ...

🤨🤨🤨🤨

هرکی نظرشو میگه 

جنگ نداریم با هم 

خب ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2740
اون از اونور بوم افتاده🙄😁

۲۲سال زندگی مشترک داشت یدونه عکس هفت سینشم کسی ندید الان دیگه انقدر جشن گرفت و کلیپ درست کرد و پخش کرد کشت خودشو خییییلی کمبود داره دلش میخواد جلب توجه کنه 

چرا زنش شده؟؟منم دور و ورم‌ا ز این موردا دیدم 😂

خونواده پسره خیلی لختی بودن اینم خیلی خوشش از این خصلت میومد میگفت باکلاسن فقط همین من چیز دیگه ای ندیدم هنوز هیچکی نفهمید دقیقا عاشق چیه پسره شد

2706