2733
2739
عنوان

توروخدا یک لحظه بیاین کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 54 پست
منم دقیقا مشکل تورو دارم منهای مسافت دورش سالهاست درگیریم.تازه برای بار سوم پدرم راضی شد بعدکرونا ی ...

من یکی از نزدیکام قبل از ازدواج با خانومی که باش ازدواج کرده (چون بابای دختر به ازدواج خیلی راضی نبود )بهش گفته بود بیا باهم فرار کنیم ولی اون دختر خانم فرارو قبول نکردودر در آخر باهم ازدواج کردن ولی اون مرد اون خانومه در طول زندگی با کاراش بدبخت کرد و مدام داره حرصش میده 😓 همه چی با زیر یه سقف رفتن معلوم میشه .

زیزیگولو توهمممم اینجوری هست عشقت ؟وضعیتش مثل عرفانه منه؟

جواب ندم یا ن بشنوههه بهم میریزه

فکنم بچهام متوجه تاپیک تو نشدننن درصورتی ک استاترمون بگه کااات یا بابام راضی نمیشه گریه می‌کنه خب خیلی خوبه این ینی عاشقش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا خب دوسشششش داره من نمی‌فهمم چرا بعضیاتون انگار آدم ندیدین 

اون تبریزه این بوشهر بعد تو 6 ماه اینقدر بهش وابسته شده عجیبه آتیشش زیادی تنده

آدم ندیدی به نظرم حرف مودبانه ای نیست هم آدم دیدم هم روانشناسی خوندم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اون تبریزه این بوشهر بعد تو 6 ماه اینقدر بهش وابسته شده عجیبه آتیشش زیادی تنده آدم ندیدی به نظرم حر ...

خب حتما اون چیزی ک دنبالش بوده رو توی استاتر پیدا کرده چ ربطی ب زمانش داره پس چطور خیلیااا تو نگاه اول عاشق میشن الان ک دیگ طرف تو ۶ماه ۲۳۴۰۷۵۳ تاااااا رل عوض میکنه

2731
من یکی از نزدیکام قبل از ازدواج با خانومی که باش ازدواج کرده (چون بابای دختر به ازدواج خیلی راضی نبو ...

اره ولی اصلا تابحال نشده زور بگه اصلا از اون ادماست که میگه مرد نوکر زن و بچشه رفتارش شبیه رفیق شهیدش شهید حمید سیاهکالی  هست  اصلا نشده قهرمون تا ۱۵دقیقه بیشتر بشه خیلی مقیده به نمازشب اصلا بیرون سرشو نمیاره بالا به شدت مذهبیه اصلا اهل ضربه زدن و دعوا نیست خیلی اهل مطالعست اصلا اهل زد و خورد نیست بارها امتحانش کردم عصبیش کنم ولی یکبار نشده از گل نازکتر بگه میگه امانتی

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

خاله من از تبریز رفت عروس بوشهریا شد.الان خودشم شده بوشهری .بیست سال گذشته .من عاشق بوشهرم شهر آرومیه.دو سال یکبار میریم بوشهر عیدهارو.تابستونش خییییلی گرمه طاقتشو ندارم.مخصوصا که تبریز سرده

💞I love you, when you call me senorita💞

بارهاهم امتحانش کردم با پیجای مختلف اونجور که علایقشه رفتم جلو ببینم پا میده یا نه دیدم اصلا جواب طرفو که نمیده هیچ بعد نهابتش به طرف میگه بنده متاهلم نامز دارم یاعلی مزاحم نشید هر وقت هم یکی پیام میده بلافاصله اسکرین میگیره میفرسته و اطلاع میده حتی چن باری که امتحانش کردم اسکرین گرفت و واسم فرستاد

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}
2738
خیلی عاشقه آوا فکر نکنم اصلا اینجور باشه فکرشو کن یک هفته باهاش کم حرف زدم بخاطر کار فرهنگی رفت زیر ...

همین شدت غیرطبیعیه...مامشدیا میگیم عاشقی سوزی داره بیست و یک روزی داره یعنی همون چند وقت اولشه بعدکه از شیرینی بیفتی و زندگی عادی بشه کلاهت پس معرکه س

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
خاله من از تبریز رفت عروس بوشهریا شد.الان خودشم شده بوشهری .بیست سال گذشته .من عاشق بوشهرم شهر آرومی ...

جیغغععع راستتتت میگیی چطورن جان من تبریزی هستیییی؟

بله خانومی😆.این اقا برا کدوم محل تبریز هستن؟

دورررت بگردممم فک کنممممم تورو خدا با آرپیجی فرستادهههههه 😍😍😍درخواستمو گبول کنننن(از بس بامزه میگه گ منم به هرچی ق میگم گ 😍😁)

دورررت بگردممم فک کنممممم تورو خدا با آرپیجی فرستادهههههه 😍😍😍درخواستمو گبول کنننن(از بس بامزه میگ ...

اره ما هرچقدرم بخوایم حرفه ای باشیم تو زبون فارسی بازم لهجه داریم.چشم گلم بفرست

💞I love you, when you call me senorita💞
2706