2733
2739
عنوان

یه تجربه بهتون بگم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 29 پست

بیا و خوبی کن....واسه همین چیزاس ک آدم نباید ب کسی راهنمایی کنه ها....خانم لابد ب پوست شما نساخته...ما هم راضی هستیم از کامان....پوست و انواعش فرق دارن با هم....مناسب با پوستت رو میخریدی....

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شايد روي پوست دوستش جواب ميداده

اره احتمالا همینطوره

البته اسی میگه کلا تمام نظرات دوستش همینجوریه ولی کلا به نظرم این حرکت عجیبه که یه نفر بخواد بزنه...

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اره احتمالا همینطوره البته اسب میگه کلا تمام نظرات دوستش همینجوریه ولی کلا به نظرم این حرکت عجیبه ک ...

اگه تمام نظراتش اينطوريه عجيبه كه استارتر بازم بهش اعتماد كرده 😳

2728

من دارم مدل ویتامین سی خیلی راضیم آبجیمم زد خوشش اومد میخواد بخره 

دوست من خیلی بد جنسه، یه مدت شلوار جین که پاچه هاش گلدار بود مد شده بود.شلوارمو دید گف پاچه هاشو دربیار خزه و فلان منم ساده گفتم حتما چون چادریم ناجور میشه ولی اصن دیده نمیشد و تنها خونه این دوستم شلوارمو میپوشیدم، خلاصه من پاچه هاشو دادم خیاط درآورد، بعد از چن وقت رفتم خونش دیدم ازون مدل شلوار جینی ک من داشتم پاشه اصن شوک شده بودم بهشم گفتم گف گلای شلوار تو زشت بود آخه! 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

یا امسال پیراهن دوختم میگف پیراهنتو خیاط بد دوخته و باید می‌آوردی خیاط من برات بدوزه و کلی گف لباست زشته،ب شوهرم گفتم گف از سر حسادتشه وگرنه لباست خیلی قشنگه، خلاصه دوستم عکس لباسشو ک تنش بود برام فرستاد فهمیدم از رو حسادت میگه چون واقعا لباسش ساده بود اصن مدل قشنگی نداش اما پیراهن من مدل داش 😐🙄

یا اگه یکی بره مسافرت دهن شوهرشو سرویس میکنه ک اینام برن سفر 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
من کلا از محصولات کامان دل خوشی ندارم!یعنی اگه یکم ادم بیشتر هزینه کنه مارک درست حسابی بگیره کاملا ت ...

بین مارکهای ایرانی فقط سینره خوبه!

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2740
یا امسال پیراهن دوختم میگف پیراهنتو خیاط بد دوخته و باید می‌آوردی خیاط من برات بدوزه و کلی گف لباست ...

اره بخدا دقیقا . 

یا من نامزد دارم 

هرچی ک میگم میگه وا خب بگو اون واست بخره 

منم بالاخره روم اثر میزاره پرتوقعوشدم  بداخلاق همش انتظار دارم . بخدا من ادم بد دلی نیستم ولی بعضیا همه حرفاشون از روی برنامس حتی یه جمله کوچیکشون

اتفاقا به درد نمیخوره، من ژل شستشو و ضدآفتاب داشتم خیلی بد بودن 

رو صورت من خوبننن

مواظب خودت باش ، ضربه ای که من خوردم و نخوری ، من مثل شما بودم

این جاریم خیلی چیزا میدونه و بهم میگه درحالی که مادرشوهرم نمیذاره بفهمم میگه چشمات باز میشه پرتوقع میشی

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2706