2726
عنوان

یه تجربه بهتون بگم!!

393 بازدید | 29 پست

ب حرفای دوستاتون اعتماد نکنید

من خیلی ادم خوش بینی بودم وهمیشخ ضربه خوردم

یکی از دوستام هرچیزی ک خودش میخرید و ازش ناراصی بود یجوری میومد پیش ما تعریفشو میکرد ک من میگفتم این چقد خوش قلبه ک مارو راهنمایی میکنه ! 

ب توصیه اش رفتم ی ابرسان گرفتم ک صورتم پر جوش شد! ینی کامننتا ووو... همه این مشکل باهاش داشتن . 

بعضیا مریضن‌دوسدارن بقیه ام ازار ببینن 

هر ادمی رو مهربون و خیر خواه تصور نکنید👋🏻👋🏻

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بدبختی دارم تا جاریمو میبینم میشینم غیبت میکنم بعدش پشیمون میشم دفعه بعد باز تکرار میشه اصلا خبرچین نیست ولی بازم میترسم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

چه استراتژی عجیبی دوستت داره

من همیشه تصورم اینه مبادا کسی از چیزی که من معرفی کردم (فیلم، کتاب، لوازم ارایشی بهداشتی، رستوران و کافه و ...) خوشش نیاد و با خودش فکر من معرف چقدر بدسلیقه ام

همچین حرکتی که دوستت زده همیشه به ضرر خود ادم تموم میشه نمی دونم دوستت با خودش چه فکری کرده...

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
من کامان دارم راضیم.. اووکادوشو اب رسانه

میگم حالا واقعا خوبه امروز ۴۲ تومان دادم

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

عزیزم منم تعریف این ابرسان رو شنیدم.حتی خود متصدی داروخانه میگفت خیلیا ازش راضین.شاید مناسب پوست شما نبود.حتی بهترین مارکهای خارجی هم با خیلی از پوستها به دلایل مختلف سازگار نیست

2706