2733
2734
عنوان

عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 75 پست
آخه میدونین ما پولمونو خوردن 45گرم النگو رو دوسال پیش فروختم برا ماشین شرکته کلاه بردار ازآب درومد ...

کار خوبی کردی بابا ،تو خیلی عذاب وجدان داری دیگه ،در حد اینکه یه تلنگر به خودت زدی کافیه ، برو لذت شو ببر، مطمئن باش شوهرت اگه قرار بود خیلی بهش سخت بگذره ار نظر مالی خودش قبول نمیکرد بخره ،حتما خیالش راحته پشت ش گرمه، مبارک ت باشه

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چون هنوز از کار نیفتاده من اصلا توانایی ولخرجی ندارم بخدا می میرم اگه بخوام با پولم گوشی بخرم ...

درسته ادم باید همیشه یه پس انداز هرچند کم داشته باشه ولی خب گوشیهای ۷سال پیش امکانات ودوربین و... گوشی های الان رو ندارن بالاخره باید یه قیمت مناسب و جدیدش رو گرفت دیگه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728
کار خوبی کردی بابا ،تو خیلی عذاب وجدان داری دیگه ،در حد اینکه یه تلنگر به خودت زدی کافیه ، برو لذت ش ...

خخخ

نه آخه انقد غر زدم سرش ک گوشیم خوب نیستو اینا

نمیتونه نه بگه بیچاره من خیلی زورگوام😂مظلومم هستما

کلا قاطی واطیم

شغل هاتون چی هست مگه ایول خداروزیتون زیادکنه

من معلمم شوهرمم تو یه شکرت کار میکرد اما الان 1 ساله اسنپ اما بخدا جفتمون زحمت کشیدیم و اونم از همه چیش میزنه،میگه بچه م در آینده اذیت نشه داشته باشم بتونم بچه هامو سر و سامون بدم سنم رفت بالا نخوام کار کنم

وقتی می بینم خودش ب زور لباس واسه خودش میگیره،منم دلم نمیاد کمک نکنم

مثلا خرید که میریم میگه هر چی دوس داری بردار اونوقت خودش اگه یه دونه تیشرت داشته باشه میگه همون یکی بسمه،ب زور وادارش میکنم تی شرت واسه خودش بگیره.وقتی می بینم انقد خودش بفکره اگه مث خودش نباشم بی چشم و روییه همچین حسی دارم

2738
درسته ادم باید همیشه یه پس انداز هرچند کم داشته باشه ولی خب گوشیهای ۷سال پیش امکانات ودوربین و... گو ...

گوشیم سونی z3 هست.دوربینشم بد نیست خیلی ازش راضیم بعدشم واقعا بودن یه شی دیگه ضرورتی برام نداره نمیدونم کلا عادت کردم

بیخیال بابا شوهراتون اگه واسه شما خرج نکنن میرن واسه یکی دیگه خرج میکنن مرد جماعت نباید بذاری پولاش ...

واقعا قبول دارم حرفتو .مرد پول زیاد دستش باشه میبره واسه ی نفر دیگه خرج میکنه . 

چ عالی موفق باشن ..مگه قاضیاچک سفیدندارن؟

نه بابا چک سفید کجا بود اون قدیما بود

قوه قضاییه خیلی کم میزاره ب نسبت فشار کاری ک دارن

خدایی نکرده یه حق و ناحق کنه میتونه زندگیمونو کلا عوض کنه اما اهلش نیستیم و خداروشکر با همین فعلا میسازیم تا قسطا تموم شه لعنت به وام

گوشیم سونی z3 هست.دوربینشم بد نیست خیلی ازش راضیم بعدشم واقعا بودن یه شی دیگه ضرورتی برام نداره نمید ...

چی بگم والا هر کسی یه جوری حالش خوشه دیگه شما پول جمع میکنی حال میکنی یه سری هم خرید نکنن افسرده میشن ولی درکل تو دنیایی که معلوم نیس ۲روز دیگه هستیم یا نه ارزش نداره ادم از امکانات و لذتاش بزنه و فقط فکر اینده ای باشه که شاید هیچوقت نیاد

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706