2733
2739
عنوان

پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 49 پست
تا اینجاش که گفتی همین که معتاد نیست و خیانتکار نیست جای شکر داره 

معتاد نیست کلا اهل دود و مشروب و این چیزا نیست خیانت هم ازش ندیدم والا مردی که هیچی نداره اصلا چجوری میتونه خیانت کنه؟ وفاداری مرد رو زمانی میشه دید که وضع مالیش خوب باشه

ولی ناگفته نماند که تو خیابون چشماش خیلی این طرف اون طرف میچرخه کافیه یه زن تیپش ناجور باشه یا اندامش پیدا باشه جای اینکه سرشو بندازه پایین به هر بهانه ای خیره میشه به طرف و براندازش میکنه وقتی هم که من به روش میارم از همونجا شروع میکنه به داد و فریاد سر من که من همچین آدمی نیستم تو منو نشناختی تو داری به من تهمت میزنی و این حرفا تا برسیم خونه طبق معمول مثل همیشه خودش میشه آدم خوبه من میشم مقصر و زن غر غرو 😔

ببین خواهر جای غصه خوردن خودتو قوی کن و رو پای خودت وایستا.برو کاشت ناخن و خوب کار کنو پول در بیار . ...

انشاءالله که همینطور بشه دیگه تصمیمم واسه کار کردن جدیه🙏😔 واقعا دیگه کم آوردم از اینکه حس میکنم خانوادم همه چیز تو این زندگی واسش گذاشتن و منم فقط شدم یه وسیله واسه رفع نیازش از خودم بدم میاد از خودم خجالت میکشم که چرا اینقدر ارزش خودمو پایین آوردم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداراشکر پس خانواده اتون هواتون رودارن تااونجاکه امکانش هست ومیتونی برای زندگیت بجنگ ووادارش به کس ...

آره تقریبا هوامو دارن ولی اگه از همون اول اینجوری پشتم بودن هیچ وقت راه اشتباه رو واسه زندگیم انتخاب نمیکردم

گذشته آزارم میده هنوز تو خاطراتم موندم از آینده هم میترسم کنار همچین مردی😢

آره تقریبا هوامو دارن ولی اگه از همون اول اینجوری پشتم بودن هیچ وقت راه اشتباه رو واسه زندگیم انتخاب ...

گذشته دیگه گذشت

ورهاش کن

فکرحالاباش فکرآینده اکنون ...

خصوصیات مثبتش رودرنظربگیرومنفی هاروهمینطور

ببین کفه ترازوکدوم طرف سنگین تره

بهانه هاوایرادهای الکی هم نگیرمثل همین که توخیابون به خانمهانگاه میکنه

اغلب مردهانگاه میکنن حالانه صددرصد

یاتعمیرلباسشویی ووپای بیشتردردل خانمهابشینی همین رومیگن

فعلامهم ترین هدف پول دراوردنشه 

ببین نمیتونی به یه کارمناسب تروادارش کنی

باتوجه به قدرت جسمی وبدنیش هم باشه 

بعدهم حرف خواهرشوهرومادرشوهروووبرات مهم نباشه

حرف بادهواست خودت روبه نشنیدن بزن

اون فرد14سال پیش روهم فراموش کن تازیزیک سقف باکسی نری خوشبختی مشخص نمیشه

همه قبل ازدواج گل وبلبل هستن

بازهم سبک وسنگین کن بعدتصمیم بگیر

واینکه حتی شده ماهز10هزارتومن پس اندازکن حتماحتماحتما

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
معتاد نیست کلا اهل دود و مشروب و این چیزا نیست خیانت هم ازش ندیدم والا مردی که هیچی نداره اصلا چجوری ...

تو یه مرد نشون بده که نگاه نمیکه همه اشون نگاه میکنن میت میت اشونو دارن.... مرد هیز ندیدی ! این نگاه ها رو محل نذار تازه ممکنه اینو نقطه ضعف بگیره ازت و یه وقت هایی الکی به یکی خیره بشه حرص ات بده .... خیانت بحث اش جداست خدا نکنه پیش بیاد براتون 

معمولا زندگی هایی که مرد ضعیفه توی تلاش برای  در آمد یا شغلش پر در آمد نیست  خانوم هم دست به کار میشه کنج خونه میشه خیاطی کنی دختر دار هم هستی خیاطی به دردت می خوره یا هر شغل دیگه ای که دوست داری و فکر می کنی درآمدی داره از الان به طور جدی دیگه تو فکرش باش خودتو حرص نده