2737
2739
عنوان

راسته گفتن گروه خونی B کرونا نمیگبره یا اگه بگیره خفیف هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 100 پست
تست دادی مثبت شد؟بیمارستان خوابیدی؟چقد طول کشید خوب بشی؟میشه تجربیاتتو بگی

بله عزیزم من تو خیلی از تاپیک ها تجربیاتم رو گفتم شاید به درد کسی خورد

اول اینکه با سی تی ریه متوجه شدم

غذا فقط سوپ بدون روغن و ادویه

مایعات گرم تند تند بخورین دمنوش های گیاهی همراه عسل و لیموترش

آنقدر مایعات بخورین که عذر می خواهم رنگ ادرار باید شفاف باشه

البته ما پنج روز قرص تامی فلو و هیدروکسی مصرف کردیم

میگفتن بچه ها م نمیمیرن ولی تو ایران ی بچه ۸ ساله گرفت و مرد و اولین نوزاد کرونایی جهانم تو ایران م ...

اون نوزاد اولي نبود تو انگليس هم بود بعدش نگفتن نميگيرن گفتن شديدش روً نميگيرن اگر هم بيماري خاص داشته باشن خوب بيشتر در خطر هستن و امكان مرگ هست 

ولي كلا امار چين همش دروغ و اشتباه بود براي همين كسي جدي نگرفت

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تنگی نفس یعنی چی😣؟

یعنی به سختی نفس بکشی

و خیلی محسوس حس کنی حجم ریه هات کم شده

و در مراحل شدید تر حس کنه که در آب نفس میکشه یا یه کیسه نایلونی کشیدن رو سر آدم

البته دور از جون شما 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2731
چرا ؟ چجوری شدی مگه ؟ 

عزیزم نوشتم بالاتر،بخون

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
منم شنیدم،  ک o+  نمیگیره

اخ جووووووون یعنی برم بیرون ،برم بیرون تا ده شب شبانه روز میخوام تو کوچه بخوابم و فقط ژل بزنم به آسمون و خیابون و درخت و آدمها 😂

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
نوشتم عزیزم،شکرخدابهترم،امابدترین مریضی عمرم بود

خداروشکر بهتر شدی

دور و بریات کسی ازت گرفت؟یا تو از کسی گرفتی؟من خیلی استرس دارم چون مریض ریوی تو خونه دارم خیلی میترسم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2740
بچه ها تنگی نفس یعنی چی😣؟

یعنی  راحت نمیتونی نفس بکشی مثل کسی که دویده

در شکل حادش هم مثل کسی میمونه که زیر اب داره غرق میشه هرچی نفس میکشی نفست بالا نمیاد باید با دستگاه اکسیژن نفس بکشی

واقعا ، امشب فهمیدمدختر خاله منم گرفته دعاش کنید

الهی که لباس عافیت تنشون کنن،بهش بگو اصلانترسه

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
من و همسرم و خواهرم و مادرمهستیم جوراز جونمون😐😐😐

هیچی قطعی نیست جانم چون ویروس جدیده هرکی هرچی میگه نباید باور کرد .ان شاالله همیشه سلامت باشید

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
اینم ی دروغ دیگه مثل مسلمونا نمیگیرن بچه هانمیگرن

مسلمونا نمیگیرن که زائده ذهن یه آدم شل مغز بود ولی اینکه بچه نمیگیره به خاطر این بود که چون ویروس جدیدی هست از این خانواده نتونستن رفتارشو درست بشناسن

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
من و مامانمB+ هستیم دم ب دقیقه بیرونیم و هیچیمون نیس😐

حالا ب گروه خونی تون کاری ندارم اما اینکه دم ب دقیقه بیرونید اصصصصصصلا کار درستی نیس😒🙄

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
نوشتم عزیزم،شکرخدابهترم،امابدترین مریضی عمرم بود

چه داروهایی خوردید ؟ 

تنگی نفس هم داشتید 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
تست دادی؟

بعد از اینکه گفتن کرونا شیوع پیدا کرده رفتم دکتر گفتم علایمم رو وگفتم بهترنشدم،بالاخره گفتن کروناست،

2706