2737
2739
عنوان

راسته گفتن گروه خونی B کرونا نمیگبره یا اگه بگیره خفیف هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 100 پست
سلام اصلا اینطور نیست چون سیستم ایمنی بدن همه و حتی همه گروههای خونی یکسانه به نظرم اینطور نیست  ...

رو چه حسابی میگی سیستم ایمنی بدن همه یکسانه؟ 

سیستم ایمنی قوی و ضعیف داره واقعا نمیدونی نمیبینی بعضی ها زود زود مریض میشن بعضی ها خیلی خیلی کم؟؟؟ 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙
ببخشید عزیزم شما درسال چندبار سرما میخوردی کلا زود زود مریض میشدی یا سرماخوردگیهات شدیدبود؟

زیادمریض میشدم،اماامسال عجیب بود که فقط یکبارسرماخوردم،امابعدش این مریضی اساسی به جونم افتاد،واگیریشم یادم اومد که دخترجاریم گرفته بود،من ازاون گرفتم

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا هیچی قطعی نیست چیزایی هم ک میگن بیشتراز رو اماره حالا شایعات بماند.ب مرادت برسی امضات

ممنونم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2731
یادم نیس دقیق،ولی داروهایی بودکه اصلا روتین نبود،سرم زدن که ابدا بهتر نشدم،چندتاامپول،وای که چه روزا ...

شرمنده من سرفه اصلا ندارم اما زیر گودی گزدن تا بین سینه هام‌احساس سنگینی و یکم درد ‌پشت قفسه سینه بین دو تا کتف دارم ممکن از ریه ام باشه نفس‌تنگی چطوریه؟

شرمنده من سرفه اصلا ندارم اما زیر گودی گزدن تا بین سینه هام‌احساس سنگینی و یکم درد ‌پشت قفسه سینه بی ...

دشمنت شرمنده گلم،ببین به خودت تلقین نکن واصلانترس،بخدا من میگم خداروشکر که دکترا اونموقع نگفتن کرونا وگرنه حتما من از ترس مرده بودم،ببین دور از جونت دور ازجونت انقد مریضیه بدیه که مرگوجلوی چشمات میبینی

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2738
مثلا دمنوش چی؟اتاقت تو خونه جدا بود؟

دمنوش پونه ...آویشن ...پولک...پنیرک...گل گاو زبون...همراه عسل و لیموترش ...آب پرتقال و لیموشیرین

بله ما اتاق خودمون صبح تا شب بودیم البته از سرویس که استفاده میکردیم من کامل همه جارو میشستم...حتی الامکان تماس با بچه هارو به حداقل رسوندیم خداروشکر الان هردوتا بچه هام سالمن ما هم خوب شدیم