2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بپرس ما تو خونه داریم داشی هست😅

اینم دادشمه خیلی پرخاشگرشده عصبی هس زود ناراحت میش خیلی بی قراری میکنه توخدا بگید تجربه داریدواسه جی میتونه باشا

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
من ندارم ولی برادرم ۱۲سالشه

اینم داداشمه سوالموپایین پرسیدم اگه میدونین جواب بدین ممنونم

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
اینم دادشمه خیلی پرخاشگرشده عصبی هس زود ناراحت میش خیلی بی قراری میکنه توخدا بگید تجربه داریدواسه جی ...

جدیدا اینطوری شده؟ 

شاید بخاطر قرنطینه است. 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙
2738
جدیدا اینطوری شده؟  شاید بخاطر قرنطینه است.

ن عزیز سه چهارماهی میشه

اینم دادشمه خیلی پرخاشگرشده عصبی هس زود ناراحت میش خیلی بی قراری میکنه توخدا بگید تجربه داریدواسه جی ...

داداش منم همینجوریع عصبیه پرخاشگره ...همش دنبال دعواس 

بدتر اینکه درسم نمیخونه هیچ وقت 😐

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
ازش نپرسیدین از چی ناراحته و بی قراری میکنه؟ البته تو سن بلوغ یکم طبیعیه این سرکش شدن ها سن شون حسا ...

واقعا؟الان ۱۲ سالشه ناپدری هم اذیش میکنه😔😔😔

ناپدری دارین؟  پدر خودتون فوت شدن؟  چند تا بچه هستین؟

دوتادختر ی پسر ااره پدرم  فوت شد

2706