2733
2734

شما خواهرشوهرتون به بچتون از روی علاقه بگم توله سگ یا مثلا بگه گوساله یا میمون چ برخوردی دارین؟بیخیال یا اینکه بهش میگین که نباید بگه؟؟؟چجوری میگین ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره بهش میگم البته بالحن شوخی

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738

برادر شوهر و مادرشوهر من میگفت از بس دعوا راه انداختم دیگه به ندرت میگه

حتی الفاظ جنسی هم به کار میبرن 

که من به شدت دعوام شده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

میگم نگو یاد میگیره 

اگه بازم گفت بچه خودشو همینجور صدا میکنم بچه نداشت شوهرشو میگم شوهر نداشت خودشو میگم 

خررررره من یه دیقه بیا کارت دارم😂😂😂😂😂😂

بعد شوک میشه 

احتمال درگیری زیاده🤣🤣🤣

خواهرشوهر ندارم ولی خودم هیچوقت همچین حرفی به برادرزاده هام نمیزنم. یعنی چی؟ گناه داره بچه. اگه بگم گوساله حقمه که هر جوابی از زن داداشم بشنوم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706