2737
2739
عنوان

واسه ما همیشه عیدمون اینجوری بوده🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 46 پست

هر سال میرفتیم شهرمون

ماشاءالله خانواده پر جمعیتی داریم

تا آخر فروردین هم نمیتونستیم به همشون سر بزنیم

۱۳ بدر میرفتیم باغمون که بابا حسابی تدارک میدید

ولی امسال😭😭😭😭

موندیم شهر غریب

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم که شمالیم فرقی نمیکرد مجبور بودیم خونه بمونیم چون اونقدر مسافر همه جا بود شلوغ بود هرجا میخواستیم بریم نه جای پارک کردن بود ترافیک بود خلاصه من که خیلی خوشحال و راضی ام از قرنطینه بهم سخت نمیگذره 😅😅😅 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ماهم تجربه داشتیم بوده سالایی که نه حوصله مسافرت بوده نه فامیل گفتیم مسافرتیم و از خونه موندن لذت کافی رو بردیم :))))

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
2731

وقتی گفتن مسافرت نرو بمون قرنطینه صفاداری کن

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

منم مثل تو .

عیدا هیچ جا نمیرفتیم . فدقش یه روز فقط . 

بعدش سیزده بدر هیچ جا نمیرفتیم .اخه خانوادم فکرشون محدود بود . 

به فکر تفریح و گردش و.... نبودن . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

ماهیچ وقت عیدا مسافرت نمیریم ولی دیدوبازدید داریم
سیزده بدرم بیرون میرفتیم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
من مادرشوهرم اینا اینجورین .زندگیشون تنوع نداره صبح تا شب یه کنترله یه تلویزیون 

مام صب تا شب یه شارژه یه گوشی😂

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

ما همه عقد و عروسی های فامیل رو مینداختن  تعطیلات عید

مسافرت میرفتیم 

حتی یکی یا چند تا مهمون راه دور داشتیم با کلی سوغاتی 

و همه فامیل از اقصی نقاط ایران و جهان جمع می‌شدیم خوزستان  و عروسی ها هم اونجا برگزار می‌شد

این متفاوت ترین عید من بوده

ما از ۲۶اسفند تا ۱۵فروردین همیشه خوزستان  بودیم 

با اون هوای محشرش 😍

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ما عید از شهرستان مهمان داشتیم،عید دیدنی می رفتیم،سیزده بدر هم بیرون،اردیبهشت هم می رفتیم سفر

امسال که از اسفند مغازمون تعطیله از پس انداز می خوریم فقط،سخت شده

ما چند روزه اولو میرفتیم دید و بازدید دو روزم میشستیم خونه مهمون میومد هفته دوم چند خانواده میرفتیم مسافرت .تا سیزدهم خودمونو میرسوندیم خونه که فرداش بریم سیزده به در .

2706