2733
2739
عنوان

بچها برادرم خارش شدید اونجاش داره ببخشید آلتش.کسی میدونه علتش چیه ت

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پماد هیدروکورتیزون یا بتامتازون ۰/1.

و ژل شستشوی آقایان بگیرید هفته ای سه بار بشوره خودشو.

اگه لکه ای چیزی زده عفونت قارچیه.باید بره دکتر.

ولی اگر فقط خارشه باید خوب بشوره .احتمالا خوب شسته نشده عفونت گرفته

2728
حتما دنبال درمان براش باشین گناه داره درسته کرونا اومده و گفتن شرایط اضطراری بیرون بیاید خب الان ه ...

اره نگرانم واسش بخدا میگه خیلی شدیده

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
2738
پماد هیدروکورتیزون یا بتامتازون ۰/1. و ژل شستشوی آقایان بگیرید هفته ای سه بار بشوره خودشو. اگه لکه ...

مرسی قیمتش چنده

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
از کجا متوجه شدی بچست 🙄

خود استارتر گفت ۱۲ سالشه😐

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
پس ان شاالله فردا اول وقت  با ماسک و دستکش و الکل ببریدش دکتر  

اخه اونا دهاتن

یعنی چی بچه است

دیالوگ ارسطو توی پایتخته ☺

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
میگم سنش کمه

مگه من گفتم زیاده😐

2706