2733
2734

من تاماه آخرنداشتم ولی ۱۰روزفبل ازموعدبی بی چک زدم مثبت بود

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پریودهاتون منظم بود؟

آره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

قبلش فقط سينه هام حساس شده بود و ي چيز جالب من دو سالي منتظر نينيمون بودم اون ماه ک باردار بودم و نميدونسم ي حس آرامش ي شادم شادي بي دليل داشتم ک بعد فهميدم از اون بوده اينو شنيده بودم..و تمام علايمش مث پري بود و ويارم از هفته شش و هفت شروع شد

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

من امروز ۱۳ام موعدمه،.....ولی کمر درد شدید دارم دو روزه ک قبلنا نداشتم،......تکرر ادرار هم دارم و ی چن وقته معدم میسوزع

....تجربه بارداری هم ندارم

خدا خوبم مرسی بابت خدا بودنت⁦♥️⁩

بدن بابدن فرق داره من پری هام منظم۲۷روزس تازه۱۰روزبعدموعدم بی بی مثبت شدآز دادم ۱۹بود بعد زیادشد

یه چی بگم بهت من هرکی میگف ماهی ک بیخیال بودم باردارشدم باورنمیکردم اماخودم شاخ دراوردم وقتی فهمیدم تواوج بیخیالی باردارشدم

واقعااسترس مانع بارداریه

امیدوارم خدا به زودی یه نی نی سالم بزاره بغل همه منتظرا
2706