2737
2739
@_____negar_____   خوازم تمرین بکم ارا لیوه بازیلمو 😂😂

تف د او کپولته درجا تا هاتم گرتی خفتی

اخره زخم بستر گرییییییی

بزان ک وتممممم

ارزوووو نخفففف بیا دی اییییییییی

i don't think ifee

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@moshaver114     شناختی؟!

🌷🌷🌷
برای سال جدیدتون آرزوی تحول دارم.

🌸آرزو می‌کنم که زندگی و جهانتون به سوی سبز شدن متحول شود و حال دلتون به احسن‌ترین حال‌ها برسد.
🌸آرزو می‌کنم که در تمام روزهای پیشِ رو، حال خودتون و حال جهانت خوب باشد.
🌸آرزو می‌کنم سلامت بمانید و هرکجا پرسیدند چه خبر، با لبخند بگویی "سلامتی" اما نه از روی عادت، که از روی آگاهی...
🌸آرزو می‌کنم روزهای تلخ گذشته، در گذشته‌ها جا بمانند و جز یاد و خاطره‌ای برای عبرت، چیزی از آن‌ها باقی نمانَد.
🌸آرزو می‌کنم بیفتد برایتان تمام اتفاقات خوبی که سال‌هاست آرزوی افتادنشان را داری و آدم‌هایی در زندگی‌ یتان بمانند که لایق‌اند به حضور و لبخندهای شما.
🌸آرزو می‌کنم شادترین و بدون تشویش‌ترین روزها را پیش رو داشته باشید و همراه با ساقه‌های سبز گیاه، سبز شوی و همراه با شکوفه‌های بهاری نویدبخش امّید باشید برای تمام آدم‌ها.
🌸آرزو می‌کنم آدم‌های خوب‌تری شویم و جهان جای زیباتری شود برای زیستن.
🌸آرزو می‌کنم ببینمتون به زودی وقتی که تلخی‌ها تمام شده‌اند و شما با لبخند و آرامشی عمیق، میان سبزترین کوچه‌های بهار، بدون دلواپسی، قدم بزنید، آفتاب دارد بی‌منت می‌تابد، شاخه‌های سبز با نوازش‌ِ دستان باد می‌رقصند و صدای گوینده‌ی رادیو در تمام خیابان پیچیده که دارد بدون وقفه خبرهای خوب می‌خواند و آدم‌ها در گوشه گوشه‌ی شهر، جشن شکرگزاری و لبخند می‌گیرند.
🌸آرزو می‌کنم امسال سال ما باشد،
سال همه‌ی ما... ❤️🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

به به اقا امید قربونت خودت خوبی؟؟

ممنون منم خوبم 

انشالا سال خوب و پر از آرامشی داشته باشی

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2740
مرسی از پیگیریت....

خواهش میکنم واقعا نگران حالتون بودم یهو رفتین بی هیچ خبری...

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
والا لپ تاپم خراب شد چن روز دگ بعد این تعطیلات میرم گوشی میخرم بعدش دگ در خدمت همع رفقا هستیم باور ...

قبول دارم حرفتون رو انشالا همه چی درست میشه

بخدا منم تو فکرت بودم عزیزکم... راستی سارا کجاس؟چرا تعلیق شدع؟کاربری جدید نزدع؟دلم براش خیلی تنگ شد ...

سلااااام نگار جونم😍😍😍😍 خوبی چطوری؟ وااای خیلی دلم برات تنگ بودش یهویی رفتی 😢

خودم خواستم تعلیق بشم ولی باز اومدم😅 کاربر جدیدم اینه 

خییلییی خوشحالم دوباره اومدی 😍😍😍😍😍

نگار توییییی😍😍😍😍😍 دختر کجا بودی تو ،این همه وقت چرا نیامدی خیلی دلخورم خیلی😭😭😭

سلام عشق منننننن خوبی؟؟

عای خدا چقد دلم تنگ شده بود برات

شرمندم آبجی ببخش منو

i don't think ifee
شرمندم جناب....

نه این چه حرفیه 

انشالا همیشه سلامت باشین

خانواده خوب هستن؟