2733
2739
عنوان

دوستان راهنمایی کنید تاشوهرم نیومده بگید چیگارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤦‍♀️عزیزم چرا استارتر بگه ببخشید، استارتر گفته شلوارمو برام میاری؟ اون اومده شلوار رو پرت کرده و به ...

اون مرده با ما فرق داره

مردان با یه کلمه اروم میشن

الان عصبیه ک باباش سرش داد زده

احتیاج داره ببینه کسی هست ک پشتشه و درکش میکنه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2731
فقط پروفایلت😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738

اینو تعریف کردی با اینکه خیلی مرتبط نیست ولی یهو یاد خواهر شوهر خلم افتادم بعد عقد هر بار شب خونشون می موندم با اینکه خواهر شوهرم خونه اش کلا یه جای دیگه اس موقع هایی که خونه مادر شوهرم اینا بود ساعت شیشو هفت صبح میومد در اتاقو محکم میکوبید میگفت بالا پاشید که مثلا اون وقت صبح بیاد رختخوابشو بذاره کمد اتاق ما میگفت من وسواس دارم دلم نمیخواد یکی غیر خودم رختخواب دوران مجردیمو بذاره کمد باید خودم بذارم عین چند سال عقدمون داستان همین بود. عذابی داد بهمون هر چی هم بهش می گفتیم باز عین پادگان کله سحر دم در بود.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
🤦‍♀️ اون باید یادش بره یا استارتر؟ مگه استارتر با شوهرش بدرفتاری کرده که شوهره بخواد یادش بره و قضی ...

نه منظورم فوش بابا هه هست 

اون به خاطر فوش اون عصبی شده هم به استارتر پریده هم رفته که سیگار بکشه

استارتر هم حتما نمیتونه جواب بده که تاپیک زده . من باشم میگم مهم نیست من شلوار میخواستم دیگه .

2706