2733
2734
عنوان

بیاین هر چی دلتون میخواد بگید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 109 پست
حکایت منه..دلمو خون کردی ک

عزیییزم☹

دلم برای عشق زندگیم تنگ شده.

نمیتونم گریه کنم .سر درد و چشم درد بعدش میکشه منو

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تک دخترم بعد از ازدواجم باید برم شهر دور مادرمم جز من کسیو نداره و با پدرم رابطه خوبی ندارن زیاد ...

چی بگم عزیزم

بسپرشون به خدا و زنگ بزن هرروز

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
خودم مریضم ازش دورم 

آخی عزیز دلم انشالله که زودتر حالت بهتر میشه قربونت برم به خدا جیگرم آتیش گرفت وقتی پستت و خوندم گفتم خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی واسه دخترت افتاده انشالله همیشه کنار هم با شادی و خوشی زندگی کنید 

من عاشق بچه هام خیلیم روشون حساسم میخواد بچه هرکی باشه همشونو دوست دارم❤❤❤❤❤

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2740
سلام خیلی میترسم از این که دیگه نتونم مامان شم عجله ندارما ولی ممکن نشم من تنبلی تخمدان دارم

اجی منم کیست داشت 

مامانم تنبلی تخمدان و شدن

نترس عزیزم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
۵تا صلوات برای حاجت رواییت فرستادم التماس دعا🌹

ممنون ارامش خانوم

امیدوارم روزگار ب وفق مرادت بچرخه❤

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
😊😌خوبین  من خوابم نمیاد  واس همین میگردم تو تاپیکا🥴

مرسی تو خوبی

منم خوابم نمیاد😬

چرا میترسی به ترست غلبه کن برو و بیا

نمیتوانم باید شوهر م بیاد پشت در دسشویی وایسه😐

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
خیلی سخته که تو قرنطینه باشی خودت اعصابت بهم ریخته باشه .بعد از طرف دیگه هم گیر یه ادم زبون نفهم هم ...

قبول دارم

سخته😬😬

2706