2737
2734
عنوان

حاضرید باهمچین ادمی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 110 پست

ببین اولیو باهاش ازدواج کنی شاید انقد اذیت شی عاشقی یادت بره.تازه وعده وعیدم داده برا اینده ک ب احتمال کم باید روش حساب باز کنی.دومی رو هم بری زیر سقف ممکنهههههه هی بگی وای من باید اونی ک عاشقش بودمو انتخاب میکردم.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این اولی که گفتی دقیقا شرایط خانواده شوهرمنه به اضافه اینکه شوهرمم خوش اخلاق نیست فقط اینو بدون اگه ...

اره خونوادشم خیلی بی فرهنگ هستن.. خواستگار دومی حدااقل میدونم خانواده ای ک داره مشکل پیدانمیکنم ادمای خوب و بافرهنگ و باکلاسین

من وقتی از اولی جداشدم چندماه حالم بد بود هنوزم وقتی به اون دوران فکر میکنم عصابم خوردمیشه خانوادش خیلی آرامشمو بهم زدن

من خبه خانواده طرفم اهمیت ندادم

الان خودش عالیه خانوادش بیچارمون کردن

اگه برگردم به زمان انتخابم خانواده بی کلاس و بی پول و بی فرهنگانتخاب نمی کنم چون اکثر این جور خانواده ها چون حس کمبود دارن هی سعی دارن بهت بفهمونن که بی فرهنگ و بی پول و بی کلاس نیستن 

چون در مقابل تو احساس حقارت میکنن و به جای اینکه خودشون رو بالا بکشن مدام سعی میکنن تو رو پایین بکشن

2742
پول خوشبختی میاره مهریه ی سنگین خوشبختی میاره جشن ازدواج پرخرج خوشبختی میاره زندگی همین دلخوشی ...

الان من با دومی ازدواج کنم بهترین عروسیو میگیرن برام بهترین سرویس طلا.. همش مسافرت بهترین لباسا رو میتونم بخرم ولی با اولی به هیچکدوم نمیرسیدم

2740
اگه خودش خوب باشه مشكلي نيست و البته خانواده بسيار مهمه  و تاثير گذار! فقط بايد شانس بياري و ...

نه فقط بخاطر بی پولیشون نگفتم بی فرهنگن و اینکه مجبور بودم همیشه باهاشون در ارتباط باشم

اگه خودش خوب باشه مشكلي نيست و البته خانواده بسيار مهمه  و تاثير گذار! فقط بايد شانس بياري و ...

همسر من طرف منه همه جوره

به خودم و خانوادم بسیار احترام میزاره 

اما خانواده ضعیف فرهنگی و مالی داره

تازه خیلی هم آدم های بدی نیستن

اما بیچارمون کردن ...

به نظر من سطح فرهنگی و مالی هر دو خانواده باید مثل هم باشه یا اگه نبود هر دو خانواده این رو بپذیرن 

الان من با دومی ازدواج کنم بهترین عروسیو میگیرن برام بهترین سرویس طلا.. همش مسافرت بهترین لباسا رو م ...

پس همون دومی

مگه عقلتو از دست دادی با اولی ازدواج کنی

اینو یادم رفت بگم

یکی از تاسفهام اینه که پدرم کلی زحمت کشیده تا ما رو به جایی برسونه ، حالا من با یه ازدواج اشتبا کاری کردم که بچم باید از چندپله عقبتر از خودم شروع کنه

خیلی بده. 

واقعا😐🤦🏻‍♀️ فقط چون باهاش حالم خیلی خوب بود میترسم دیگ با کسی نتونم اون حسو داشته باشم

بزن در کونش بابا...دو روز دیگه که بری زیر یه سقف همون خانوادش همه ی حاله خوبتو خراب میکنن

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
همسر من طرف منه همه جوره به خودم و خانوادم بسیار احترام میزاره  اما خانواده ضعیف فرهنگی و مال ...

من از لحاظ سطح فرهنگی و اجتماعی و مالی از اولی خیلی بالاتر بودم فقط من پرستاری میخونم اون هوشبری میخوند انقد بی فرهنگ بودن میگفتن اون رشته بهتری میخونه و قیافش هم بهتره لیاقتش بیشتر ازمنه😐

نه فقط بخاطر بی پولیشون نگفتم بی فرهنگن و اینکه مجبور بودم همیشه باهاشون در ارتباط باشم

خانواده شوهر منم  همینطورن. سطحشون که پایینه هیچ، دائم هم می خوان خودشونو به ما بچسبونن.

الکی هم ادای دوس داشتن بچم رو در میارن و از این طریق ترحم شوهرمو جلب میکنن

در حالی که  فقط و فقط و فقط ادا و ادعاس. هیچ زحمتی حاضر نیستن به خودشون بدن

2706