2733
2734

23بهمن پانکچرشدم 3اسفند پري شدم ديگه پريود نشدم اين ماه ده روز گذشته کي پريود ميشم؟ شما دومين پريودتون چقد طول داد؟؟؟؟،

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

عزیزم کجا پانکچر شدی؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کجا پانکچر شدی؟

تهران کلينيک رويش

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
تهران کلينيک رويش

میخوای ای وی اف کنی؟

چقدر هزینشه

ببخش میپرسما

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
میخوای ای وی اف کنی؟ چقدر هزینشه ببخش میپرسما

فداتشم ن خواهش ميکنم هزينش خصوصي ي ده تومني هست شما مشکلت چي هس

با اینکه قرص خوردم کلی عقب افتاد، یادم نیست چند روز. طبیعیه نگران نباش.

چ قرصي خوردي؟؟؟؟

2738
ضد بارداری که سر موقع پریود بشم ولی بازم عقب افتاد

اها من نميدونم چيکار کنم ده روز عقب انداختم

کاریش نمیشه کرد

حالا خداکنه تا بشم کلينيکا باز کنن

برای انتقال میخوای بری؟

اوم آره نميدونم شانس من اين کرونا کدوم گوري بود اومد

اوم آره نميدونم شانس من اين کرونا کدوم گوري بود اومد

بنظرم دست نگه دار. بارداری توی این شرایط خیلی سخته. من شنبه با ترس و لرز رفتم مطب دکترم. یکشنبه هم مجبور شدم برم آزمایشگاه. خیلی استرس بهم وارد شد

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

سلام 

منم الان پریود دوم بعد پانکچرپه سیکلام ۲۸ روزست از 

۲۸ سیکل لکه ی قرمز دارم ولی تا الان که روز ۳۰ سیکله از پریود روان خبری نیست 

شما چکار کردی 

تو رو خدا جواب بده 

اعصابم خیلی خورده 

این لکه ها پریوده ؟؟؟؟؟

2706