2733
2734
عنوان

انرژی مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 114 پست
ابجیا شبی که ماه کامل شد شروع شد از راه دور میبوسمتون خدافسس خدافس رهگذارر جوووونم😍😍😘😍

هم خدافز عزییییزی دل

میبینم فردا 😘

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم❤

فدات

چون تجربشو تازه گذروندم گفتمااا 

قصد دخالت نداشتم 😘

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2731
فدات چون تجربشو تازه گذروندم گفتمااا  قصد دخالت نداشتم 😘

نه اتفاقا خوشحال میشم بتونم ازت کمک بگیرم

نمیدونم چکار کنم ک همه چی مثل اولا بشه

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
نه اتفاقا خوشحال میشم بتونم ازت کمک بگیرم نمیدونم چکار کنم ک همه چی مثل اولا بشه

نمیدونم چی بینتون گذشته تا حالا

و چطوره رابطتون

ولی احتمال میدم زیادی حرف حرفه اون بوده

و طبق سلیقه و نظر اون بیشتر رفتار کردی ولی اون نه

نمیدونم چی بینتون گذشته تا حالا و چطوره رابطتون ولی احتمال میدم زیادی حرف حرفه اون بوده و طبق سلی ...

ما ۴ سال باهم بودیم یه کات یکساله هم داشتیم، چند روز پیش ببخشید خیلی آویزونش شدم اونم برگشو گفت دیگ رابطه نداشته باشیم منم اصرار اصرار ک ن باشیم بازم گفت نه تا روز خواستگاری کات 

منم زنگ زدم دیروز و باهم حرف زدیم گفت باشه هفته ای یکبار زنگ داشته باشیم، امشبم ک پیام دادیم یهو وسط حرف زدن رفت کلا

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
ما ۴ سال باهم بودیم یه کات یکساله هم داشتیم، چند روز پیش ببخشید خیلی آویزونش شدم اونم برگشو گفت دیگ ...

پیام دادم بهت

2740
😍😍😍😍😍 اگه خوب شد دستورشو بفرس برا منم

از یک نفر مطمئن بود ولی جالب نشد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
از یک نفر مطمئن بود ولی جالب نشد

فداسرت

پیدا کردم خوبشو میفرسم برات