2752
2734
عنوان

انرژی مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 114 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا فردا یا من بیدار نشم یا اون

عه عه 😡 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2731
عه عه 😡 

والا عصبیم کرد 

بازم ب گاو 

اگه اینقدر ک ب این توجه کردم ب گاو میکردم تا الان گاوداری زده بودم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
والا عصبیم کرد  بازم ب گاو  اگه اینقدر ک ب این توجه کردم ب گاو میکردم تا الان گاوداری زد ...

چند سالته؟

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
چند روز دیگه میشم ۲۲

پس تولد داریم😍😍😍😍😍 هوراااااااااااا 

جییییییییییییییییییغ

از من میشنوی بیخیالش شو

پس تولد داریم😍😍😍😍😍 هوراااااااااااا  جییییییییییییییییییغ از من میشنوی بیخیالش شو

برام دعا کن بتونم بیخیالش شم 

چون خیلی آویزونش شدم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
برام دعا کن بتونم بیخیالش شم  چون خیلی آویزونش شدم

چشم عزیزم

اگه کمک خواستی میتونی روی من حساب کنی😘